DrukujZoofilia będzie nielegalna w Szwecji

  • Kategoria: Świat
  • poniedziałek, 6 lipca 2009 08:35

Rośnie przemoc seksualna wobec zwierząt w Szwecji. Rząd chce to zmienić i zapowiada penalizację zoofilii.

 

Nareszcie!Nareszcie!

W ubiegłym roku w szwedzkim dzienniku „Expressen” ukazała się seria artykułów dotyczących zoofilii. Okazało się, że w Szwecji działają hodowcy, którzy prowadzą prawdziwe zwierzęce domy publiczne. – Ze wstrętem odnoszę się do tego procederu – skomentował tę sytuację niedawno minister rolnictwa Eskil Erlandsson, ogłaszając projekt ustawy delegalizującej seks ze zwierzętami. Inicjatywę poparł Szwedzki Związek Rolników, Szwedzki Związek Weterynarzy oraz organizacje obrońców praw zwierząt.

Seria reportaży w „Expressen” to nie jedyny afera związana z seksualnym wykorzystywaniem zwierząt, jaka wyszła na jaw w Szwecji w ostatnim czasie. W kraju zoofilia jest legalna od 1944 roku – zakazana jest jedynie „fizyczna i psychiczna przemoc” przy stosunku wobec zwierzęcych partnerów. Niedawno skandynawskie media przypomniały historię Hansa Christera Husseina Nilssona – zoofila skazanego za wkładanie różnych przedmiotów do odbytnicy kucyka.

 

sks/Rz

 

Ważne lektury:

  • digg.com
  • wykop.pl
  • Zapisz do del.icio.us
  • Ciekawe
  • Odsłon: 3316

Komentarze: 59

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu Fronda.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

  1. Zobacz profil Emilka Emilka napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 09:21

    Jak nisko upadł człowiek, jak bardzo poprzewracało się ludziom we łbach, czy to jeszcze nasz świat, czy to jeszcze człowiek???

    M A S A K R A ! ! !

  2. Zobacz profil Gaspares Gaspares napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 09:31

    Kolosalne są motywy tej nowej ustawy! Więcej praw człowieka dla zwierząt!

  3. Zobacz profil gerfart napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 09:41

    A to ciekawe... Zoofilia jest (jeszcze) legalna w Szwecji. Masz rację Gaspares, rząd chce zabronić tego zwyrodnialstwa nie ze względu na dobro ludzi, lecz zwierząt. Niedługo muchy będą miały większe prawa od nas. :/

  4. Zobacz profil Wonski Wonski napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 09:50

    Szwecja w czołówce postępowej awangardy - psia mać!!! Od dobrobytu w głowach im się zupełnie poprzewracało.

    Gorąco polecam: "Postęp po szwedzku" http://video.google.com/videoplay?docid=-1293826645608734184&hl=en

  5. Zobacz profil gerfart napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 10:28

    Wstrząsający film... :( Geje i lesbijki tak dużo mówią o nienawiści wobec nich, że nie są w stanie wysłuchać choćby najmniejszej konstruktywnej krytyki (powtarzam: krytyki, a nie krytykanctwa). "Grupa zwiększonego ryzyka" - to też mowa nienawiści? Raporty policyjne o molestowaniu seksualnym przez "homosiów" a następnie artykuły gazetowe na ów temat - to też mowa nienawiści? Bełkocząc o mitycznej "nienawiści" w końcu ją sprowokują. I żadne państwo policyjne ich nie ochroni. Sprowokowane rozruchy byłyby tragedią dla nas wszystkich. Ale jak widać, dar przenikliwości dla niektórych aktywistów to dar niedostępny.

  6. Zobacz profil Emilka Emilka napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 10:29

    Homoseksualiści twierdzą uparcie że ich predyspozycje nie są nabyte a dane im przez Boga, w takim razie nasuwa sie pytanie zasadnicze:Czy zoofile też mają tę skłonność daną przez Boga?!!!Mózg sie lasuje od głupoty i ślepoty!

  7. Zobacz profil Filipińczycy Filipińczycy napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 11:00

    Paranoja... wprowadzają zakaz nie ze względu na dobro człowieka tylko ze względu na dobro zwierząt!

    Jeszcze trochę a dożyjemy czasów, w których to nie będzie móżna odepchnąć psa napastującego naszą nogę, aby nie narazić się obrońcom praw zwierząt.

    Panie Boże! zrób Pan coś....

  8. Zobacz profil soley4 napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 11:26

    "W kraju zoofilia jest legalna od 1944 roku"

    No, jestem w szoku!

    I nic więcej nie chce mi się już pisać.

  9. Zobacz profil Pokręć Pokręć napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 11:38

    Chinczycy jak chcieli na kogos rzucic przeklenstwo, to mowili "obys zyl w ciekawych czasach". Czym my sobie zasluzylismy? No, coz, Szwecja sama zje swoj ogon. Kraj pedalow i zboczencow. Ja sie tam nie przejmuje, dla mnie sodomia i inne zboczenia moga byc zakazane i karane nawet smiercia, mi to jest wszystko jedno. Ja mam inne zadanie: wyniesc z tego swiata swoj tylek w calosci. A to, czy ten swiat szlag trafi, czy nie - mnie tam malo obchodzi. Mnie obchodzi tylko moja dusza i moje przyszle zycie. Komu moge - to powiem, zeby nie gubil swojej duszy. Ale co ja moge zrobic idiocie, ktory nie dosc, ze ja gubi, to jeszcze mnie wyzywa od katoli, ciemnogrodu, fundamentalisty, etc, etc. A niech sobie robi, co chce - jego problem. To nie moj tylek bedzie sie gotowal w smole na wieki.

  10. Zobacz profil Gaspares Gaspares napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 12:01

    "W kraju zoofilia jest legalna od 1944 roku"

    A ja myślałem, że naziści osiągnęli w tamtym czasie szczyty zezwierzęcenia..

    O ile pamiętam, Szwedzi zdążyli zalegalizować aborcję przed Hitlerem i, o zgrozo, awangardą ówczesnego postępu, Sowietami!

  11. Zobacz profil Cyryl Cyryl napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 12:06

    Bez względu czy ustawodawcy kierowali się dobrem zwierząt czy ludzi jest to dobry przepis.Przynajmniej chroni istotę czująca jaka jest zwierze przed bestią mieniącą się człowiekiem,a która na takie miano nie zasługuje ,ze wzgledu na brak człowieczeństwa.Jak czytam niektóre posty i widzę jak niektórzy ludzie mieniący się jeszcze katolikami potrafią potraktować przykładowo psa albo konia to scyzoryk mi się w kieszeni otwiera.Swojego czasu oglądałem program o ścierwie,które przyjechało z Anglii i głodziło w ramach durnych eksperymentów konie na śmierć.Ta istota człekopodobna przyjechała właśnie tu ,żeby móc wykonywać swoje chore praktyki,bo w Angii siedziałaby za to w więzieniu.Natomiast w Polsce postawienie kogoś takiego przed sądem ze względu na opieszałośc policji i prokuratury jest trudne i wymaga sporo trudu,a wyroki są niewielkie/za to rowerzystę po piwie to oni potrafia ukarać/.Nie wiem skąd w polskim społeczeństwie bierze się takie przyzwolenie dla znęcania sie nad zwierzętami.

  12. Zobacz profil dneo dneo napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 12:07

    A mnie zastanawiają poglądy tej luterańskiej 'prezbiterki' z tego filmu.

    Ale prawdą jest niesty, że ludzie co raz bardziej zniżają się do zwierząt...

  13. Zobacz profil Cyryl Cyryl napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 12:14

    dneo.Zwierzęta tak nisko nie upadają.O zoofilii wśród zwierząt nie słyszałem.Niektórzy próbuja im imputować zachowania homoseksualne o czym nie jestem przekonany,swojego czasu czytałem wypowiedż jakiejś idiotki studiującej queer theory w Anglii na temat homoseksualnych pająków.

  14. poniedziałek, 6 lipca 2009, 12:17

    Zwierzęta też czują, i dobrze to wiedzą ludzie którzy mają z nimi styczność, lub je posiadają. Nie obchodzą mnie intencje (czyje prawo w tym przypadku jest stawiane wyżej kozy czy człowieka, tak się składa że tu "człowiek" stoi niżej, ) ale ważny jest skutek. Zakazano tego ultra zboczenia, jeszcze mogę zrozumieć (chodź nie popieram nie toleruję ) że ktoś ma "orientacje" i woli osobników tej samej płci, ale czuć pociąg (seksualny ) do zwierzęcia(?!), psa, kozy, krowy, owcy, normalnie rzygać się chcę! Nie potrafię ubrać w słowa (nie chcę użyć wulgaryzmów ) jakie emocje odczuwam gdy czytam taki news.

  15. Zobacz profil Lnowaczek Lnowaczek napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 12:24

    To już przesada! Szwecja coraz bardziej się stacza! Mogła być siłą ciągnącą całą Europę ku rozwojowi, a jako pierwsza tak haniebnym czynem wprowadza niezdrowy ferment ZOOFOBII!!

    Nie wolno zgodzić się na takie traktowanie istot o odmiennej orientacji seksualnej. Jeśli tylko partnerzy godzą się na wkładanie czegokolwiek w jakikolwiek otwór ciała (tudzież oślego cielska), to nikt nie może tego zabronić! Każdy ma prawo do miłości!

    Potrzebne są przepisy chroniące biedne, krzywdzone zwierzęta, ale nie zapominajmy o tych, które czerpią największą przyjemność z takiej formy realizacji miłości.

    Najlepszym rozwiązaniem będzie legalizacja związków międzygatunkowych! Szwecjo - nie zawiedź !!

  16. Zobacz profil DannyIG DannyIG napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 12:33

    Ale z was wszystkich banda debili. Od zawsze wiedzialem, ze katolicy to najczesciej zmanipulowani idioci, ale tutaj przekraczacie granice dobrego smaku.

    @gerfart

    Rzad szwedzki chce zrobic cos, co zgadza sie z twoimi pogladami. Niestety, legalna jest tam tez aborcja czy zwiazki homoseksualne. I oczywiscie od razu zaczynasz doszukiwac sie w tym masonskiego spisku, majacego na celu nadanie zwierzetom wiekszych praw, niz maja ludzie.

    Obecnie nie ma czegos takiego jak "grupa zwiekszonego ryzyka". Sa jedynie ryzykowne zachowania seksualne i do nich homoseksualizm nalezy. Ale co to ma do rzeczy z legalnoscia ich zwiazkow? Jesli chca byc chorzy na AIDS, dlaczego im tego zabraniasz?

    Przedstaw mi tez, prosze, jakiekolwiek raporty policyjne o molestowaniu przez homoseksualistow. Bo jak na razie ja znam tylko te, ktore mowia, ze ponad 90% pedofilow to heteroseksualisci.

    @Emilka

    Chyba opuscilas lekcje biologii w szkole. Zoofilia to dewiacja, a homoseksualizm - orientacja seksualna.

    @Pokrec

    Chyba tylu przepelnionych nienawiscia ksiedza do swiata kazan sie w kosciele nasluchales, ze ci na mozg padlo. Slyszales kiedys o przykazaniu milosci?

    @Cyryl

    Polecam artykul: http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t

  17. Zobacz profil DannyIG DannyIG napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 12:36

    @Wonski

    Przekleje tutaj komentarz do tego filmiku, ktory kiedys napisalem na innym serwisie.

    Film jest pelen tak zwanych polprawd i zwyklych klamstw, ale czegoz innego spodziewac sie od Frondy. Otoz wbrew obiegowej opinii (i komentarzom, ktore tu widze) rzad szwedzki juz od dawna nie jest socjalistyczny. Interesuje sie tym krajem i wedlug mnie jego prawo powinno byc wzorem dla Polski. Obecny gabinet premiera Frederika Reinfeldta sklada sie w glownej mierze z tzw. Moderate Party, ktora jest szwedzkim odpowiednikiem UPRu (konserwatywny liberalizm). W rzadzie jest rowniez Folkpartiet Liberalerna (liberalizm - i gospodarczy, i obyczajowy), chrzescijanska demokracja oraz Centerpartiet - z frakcjami libertarianskimi oraz socjalliberalnymi. To prawda, ze przez pewien czas byla jednym z najbardziej socjalistycznych krajow spoza wplywow ZSRR. Mysle, ze mozna jednak Szwecji to wybaczyc - chociaz w ciagu II wojny swiatowej oficjalnie byla niezalezna, to jednak pozostawala pod wplywami III Rzeszy i bez watpienia ludzie mieli z tego powodu wyrzuty sumienia.

    Ale do rzeczy. Znam kilku Szwedow (jeden z nich jest gejem) i wszyscy z nich sa szczesliwi w zwiazku z sytuacja w kraju. Czegoz mozna chciec wiecej? Odchodzi sie od polityki pomocy dla muzulmanskich imigrantow (glownie pochodzili oni z Somalii) ze wzgledu na wysoka przestepczosc wsrod tych srodowisk. Co wiecej, rzad szwedzki kieruje sie w sprawie gejow rzeczywiscie badaniami naukowymi, a nie stereotypami. Odciazaja domy dziecka dzieki adopcji przez pary homoseksualne, rzeczywiscie zapewniaja im rownosc.

  18. Zobacz profil DannyIG DannyIG napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 12:36

    W filmie wybrano jednak osoby pod teze - wiadomo, ze gleboko szperajac udaloby sie znalezc i w Polsce rodzine tak wymieszana, jak ta dzialaczki Zielonych. Jednak jeden przypadek nie potwierdza majaczen o "upadku znaczenia rodziny". Nie rozumiem rowneiz fragmentu dotyczacego ksiedza zielonoswiatkowca. Czy nie na tym polega wolnosc slowa, ze on ocenil gejow, a oni moga jego ocene oprotestowac? Poza tym, zostal przeciez uniewinniony.

    A teraz moze cos o edukacji. Dzieci w Szwecji osiagaja jedne z najlepszych wynikow na swiecie z przedmiotow scislych. Przecietny 16-latek mowi tam po angielsku lepiej niz polski maturzysta. W filmie wystepuje tez stwierdzenie, ze od lat 70. w Szwecji nie mozna wymierzac dzieciom kar cielesnych, "m.in. (...) nakrzyczec". Takimi tanimi sposobami katoliccy fanatyczni demagodzy probuja wmawiac ludziom swoje klamstwa.

    Ciekawe jest rowniez, ze wbrew temu, co mowia w filmie - Szwedzi sa 4. najszczesliwszym narodem w Europie. Szwecja ma rowniez 14. najwyzsze PKB na osobe na swiecie. Wedlug mnie, jest ona rajem (i to wcale nie socjalistycznym) na ziemi. A fakt, ze nie podoba sie to katolikom jest oczywisty - ten poziom rozwoju spoleczenstwa zostal osiagniety miedzy innymi dzieki wykluczeniu Kosciola z zycia publicznego.

  19. Zobacz profil Jana Jana napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 13:00

    Jak to zwykle na polskim gumnie bywa, tubylcy nadzwyczaj ostro widzą słomkę w cudzym oku, a kompletnie im umyka kłoda we własnym.

    Tak jest i w tym przypadku, kiedy wpadając w histerię nad marginalnym zjawiskiem wśród Skandynawów pomija się grobowym milczeniem głęboko tkwiące na Podhalu sex-praktyki naszych baców, gazdów i juhasów wobec co ponętniejszych owieczek, tudzież równie milusich, innych przedstawicieli tatrzańskiej fauny.

    A, że problem ten ma w mateczniku polskiego katolicyzmu długą tradycję i zasięg niczym białego orła lot, więc nie należy się dziwić króciuśkiemu co prawda, lecz celnemu niczym strzał z AK-47 wierszykowi wieszcza Waligóry - który to pozwalam sobie z niekłamaną przyjemnością wszystkim użytkownikom forum niniejszym zaprezentować ;-)

    Kiedyś baca krótkowidz z owieczki korzystał,

    Dziwiąc się, że mu ona nie beczy, lecz śwista.

    Dopiero na kolegium mu wytłumaczono

    Że wyryćkał świstaka, co był po ochroną.

  20. Zobacz profil Emilka Emilka napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 13:21

    DannyIG - nie lubię karmić Trolli, ale czytając ciebie chce sie zakrzyknąć: JAZDA DO TEJ ZGNIŁEJ SZWECJI, JAK TAK CI SIE PODOBA!

    WYKLUCZAJĄC KOŚCIÓŁ I BOGA CZŁOWIEK PRZESTAJE BYĆ CZŁOWIEKIEM.

    Film oglądałam jakiś czas temu i do dziś pozostał we mnie wstrząs i przerażenie jak dziczeje człowiek odrzucając miłość Boga!

    Aha a homoseksualizm nie jest żadną orientacją, lecz zboczeniem, zwyrodnieniem i nade wszystko chorobą która o zgrozo staje sie 'kulturą' masową! :X

  21. Zobacz profil Jana Jana napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 13:35

    Myślę, że wypowiedź Danny'ego IG, aż się prosi o uzupełnienie jej wskaźnikiem HDI (Human Development Index) na który składają się między innymi takie mierniki podstawowe jak:

    Średnia długość życia.

    Powszechność opieki medycznej.

    Ogólny wskaźnik skolaryzacji brutto dla wszystkich poziomów nauczania.

    Wskaźnik umiejętności czytania ze zrozumieniem i pisania.

    PKB per capita w USD - liczony według parytetu nabywczego waluty.

    W przypadku Szwecji wyraża się HDI wartością 0.951 i plasuje to państwo na piątym miejscu w skali świata, czyli trzy miejsca przed jankesami dwadzieścia pięć przed Czechami i aż trzydzieści dwa przed polskim pierdziszewem.

    Dodać też należy, że bardziej miarodajnym od HDI jest HPI (Human Poverty Index), czyli Wskaźnik Ubóstwa Społecznego który daje Szwedom w światowym rankingu pierwsze miejsce - przed Norwegami, Holendrami, Finami, Duńczykami i Niemcami - oraz jankesami, którzy wlokąc się w ogonie państw cywilizowanych zajmują dopiero miejsce siedemnaste (sic!)

  22. Zobacz profil DannyIG DannyIG napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 13:47

    @Emilka

    Zal mi czytac komentarze, jak ten twoj, bo tylko coraz bardziej przekonuje sie, iz wielu katolikow jest zindoktrynowanych do szpiku kosci i nic nie mozna z tym zrobic. Zebys wiedziala, ze kiedys za granice wyjade, bo ogladajac taki ciemnogrod, jaki prezentujesz ty, jest mi az smutno.

    "WYKLUCZAJĄC KOŚCIÓŁ I BOGA CZŁOWIEK PRZESTAJE BYĆ CZŁOWIEKIEM."

    Tak? A kto tak powiedzial? Czy bez wiary w to, ze istnieje pieklo i niebo nie mozna byc dobrym? Dlaczego? Czy Jezus nie mowil w Biblii czegos o ocenianiu innych, huh?

    "Film oglądałam jakiś czas temu i do dziś pozostał we mnie wstrząs i przerażenie jak dziczeje człowiek odrzucając miłość Boga!"

    Jasne. Natomiast przyjmujac te milosc Boga otrzymujemy krucjaty i ludzi jak Rydzyk. Czy nie miloscia jest akceptacja homoseksualistow zamiast ich potepienia?

    "Aha a homoseksualizm nie jest żadną orientacją, lecz zboczeniem, zwyrodnieniem i nade wszystko chorobą która o zgrozo staje sie 'kulturą' masową! :X"

    Oho, widze, ze ktos tutaj "od Boga" posiadl niesamowite wiadomosci, ktorych nie maja zadni studenci medycyny. Otoz, kochana, homoseksualizm tak jak heteroseksualizm jest orientacja seksualna. Nie jest tez, w przeciwienstwie do zoofilii czy pedofilii, ani zboczeniem, ani choroba.

  23. Zobacz profil Humanek napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 14:09

    Raport NARTH stwierdza, że:

    1. Istnieją znaczące dowody na to, iż orientacja seksualna może zostać zmieniona na drodze terapii.

    2. Starania mające na celu zmianę orientacji seksualnej nie są szkodliwe oraz nie prowadzą do nienawiści do samego siebie, depresji i innych podobnych zachowań.

    3. Populacja homoseksualna wykazuje znacznie większe patologie o charakterze medycznym i psychologicznym niż populacja ogólna. http://www.chrzescijanin24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=736:naukowcy-homoseksualizm-jest-uleczalny-&catid=81:news&Itemid=271

  24. Zobacz profil Kwad Kwad napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 14:14

    @DannyIG

    Odczep się od ojca Rydzyka.

    Jak nie wiesz dotąd czym były krucjaty, to sobie poczytaj trochę na ten temat (ale rzetelnych tekstów naukowych a nie ateistycznych agitek).

    Rozsmieszasz mnie swoim bredzeniem o zindoktrynowaniu katolików. Ty właśnie prezentujesz typ umysłu doszczętnie zniewolonego przez propagandę ateistyczną.

  25. Zobacz profil Emilka Emilka napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 14:14

    DannyIG - wiesz, mi też smutno i to bardzo bardzo!

    A to dlatego że ludzie odchodzą od Boga zapominają co to normy społeczne, ład moralny, prawda, prawość, wierność....ludzie w Szwecji żyją bez Boga i spójrz jak wyglądają poszczególne dziedziny ich życia.Dla mnie jest to potworność i chańba.Jeśli uważasz inaczej oznacza że jesteś ślepy moralnie i duchowo.Czy naprawdę możesz spokojnie bez ściśniętego gardła patrzeć jak ludzie dziczeją i zatracają swoją tożsamość? Bo ja nie.

    Potępianie mój drogi to Wielkie słowo - My katolicy potępiamy czyny, zachowania tych ludzi, a nie samych ludzi- to tak dla Twojej wiadomości.Tak w ogóle, co wiesz o Kościele i katolikach czy Twoja wiedza ogranicza sie do wyśmiewania, poniżania i krytykowania? Wstąp czasem do kościoła ale uprzedzenia zostaw na zewnątrz.:)

  26. Zobacz profil Humanek napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 14:15

    W ogóle jak czytam o zoofili to mi niedobrze.Jak świat nisko upadł a podobno mamy XXI wiek.Jak czytam takie artykuły to myślę że mamy epokę kamienia łupanego chociaż nie jestem pewien czy człowiek wtedy współżył ze zwierzętami bo żeby do tego dojść to trzeba używać rozumu. To jest ohydne do czego "człowiek" jest zdolny.Mam wątpliwości czy taki osobnik współżyjący ze zwierzętami to jeszcze człowiek.

  27. Zobacz profil pettersolberg pettersolberg napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 14:25

    @DannyIG - trollmaster MC

    he he he, czemu tak często, wyjeżdża się z "krucjatami, inkwizycją czy Rydzykiem"? Kiedyś nawet kolega w Technikum tak mi powiedział. Na pytanie czemu nie chodzisz na religię (jako jedyny w klasie i jedna z niewielu osób w szkole, 1000+ uczniów), powiedział: "ech, bo jak pomyślę, co ci księża robili - Krzyżacy i krucjaty...".

    A w Szwecji to ogólnie niewesoło, ale sami sobie winni - kiedyś w radiu słyszałem audycję, gdzie Pani mówiła, że Szwedzi nawet w rozmowach towarzyskich dążą do tego, żeby było "ładnie, równo i przyjemnie". Stronią od wymiany, nawet prezentacji zdań, wypowiadania tego, co się myśli.

    No to będąc na spotkaniu mojego Taty i mojego Teścia, taki biedny Szwed zawału dostanie (mimo, że w sumie to panowie się szanują).

    Biedny naród, najgorsze, że tak często postępowcy powołują się na szwedzki model.

  28. Zobacz profil Jana Jana napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 14:27

    Nie rozśmieszaj mnie Humanku, bo mam zajady - toż wiarygodność Amerykańskiego Stowarzyszenia na Rzecz Badań i Terapii Homoseksualizmu (NARTH) na które się powołujesz jest w kwestii homoseksualizmu równie znikoma, jak Biblii w zakresie materii, energii i powstawnia gatunków....

  29. Zobacz profil Student Pro Life Student Pro Life napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 14:32

    " Bo jak na razie ja znam tylko te, ktore mowia, ze ponad 90% pedofilow to heteroseksualisci." Homoseksualiści stanowią nawet wg ich własnych nieobiektywnych danych 7% społeczeństwa (prawdopodobnie jest ich mniej 1-2%). Nawet przy założeniu, że pederasci stanowią 7% a odpowiadają za 10% przypadków pedofilii, oznacza, że pederaści mają ponadprzeciętną skłonność do pedofili.

    "Ciekawe jest rowniez, ze wbrew temu, co mowia w filmie - Szwedzi sa 4. najszczesliwszym narodem w Europie. Szwecja ma rowniez 14. najwyzsze PKB na osobe na swiecie."

    DannyIG masz nieaktualne dane: Szwecja ma 17 a nie 14 miejsce jeśli chodzi o PKB per capita http://pl.wikipedia.org/wiki/PKB_per_capita

  30. Zobacz profil Ciemnogrodzianka Ciemnogrodzianka napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 15:19

    Nieee no...w Szwecji? Toż to nie możliwe ;D

  31. Zobacz profil Jana Jana napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 15:25

    Dzielisz włos na czworo studencie, bowiem po pierwsze: to nie tylko PKB per capita decyduje o poziomie życia obywateli lecz przede wszystkim jego rozkład - i po drugie: jest to wskaźnik o tyle mylący, że ciągną go w górę, jak w jueseju na przykład, kosmiczne wydatki zbrojeniowe.

    A w ogóle jak to bywa z nadmiernie uproszczonymi narzędziami ekonometrycznymi, z PKB per capita jest jak ze średnią ilością nóg gościa z psem na spacerze, przypadającą na głowę ;-)

  32. Zobacz profil JM JM napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 15:28

    Zadziwiająca u Szwedów jest fascynacja satanizmem, tacy racjonalni w 100% a najwięcej kapel zajmujących się okultyzmem, ezoteryką, satanizmem - funeral/doom/black/deathmetal to od nich. W samobójstwach też mają niezłe statystyki - widać szczęście popycha ich do zakończenia tego raju na ziemi w ich wspaniałym kołchozie.

    Zadziwiająca jest też zajadłość, odrzucenie logiki i w konsekwencji głupota troli którzy tu przychodzą. Ich troska o odejście innych od wiary już nawet nie jest kultem tylko wręcz religijnym fanatyzmem. Nie widzą nawet jacy są ślepi i śmieszni w tej swojej beznadziejnej misji od tatusia szatana/marksa czy innego lenina.

  33. Zobacz profil DannyIG DannyIG napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 15:44

    @Humanek

    Zrodlo, poprosze. Ale jakies obiektywne swiatopogladowo, a nie kolejny portal typu fronda.pl. NARTH to organizacja, ktora obrala sobie za cel udowodnic, ze homoseksualizm to choroba - nic dziwnego, ze im sie to udalo. Ja tez potrafilbym tak samo jak oni "udowodnic", ze katolicy to idioci.

    @kwad

    Jasne, zamiast dyskusja - obrzucajmy sie ad personam!

    @Emilka

    Potwornoscia i hanba nazywasz uprzejmy stosunek ludzi wobec gejow? Niestety nie pamietam pierwszego dnia, kiedy przeciwstawilem sie rodzicom i nie poszedlem do kosciola - a szkoda, bo chcialbym go po tych 14 chyba wtedy latach indoktrynacji swietowac.

    @pettersolberg

    Jasne, trollem jest kazdy, kto nie zgadza sie z naszymi pogladami! Krucjaty to jedynie jeden z wielu przykladow zaklamania katolikow, jak ci tutaj.

    @Student Pro Life

    A wedlug innych szacunkow homoseksualistow jest w spoleczenstwie 13%. Czy to by wtedy nie oznaczalo, ze heteroseksualisci maja wieksza sklonnosc do pedofilii?

    @JM

    Jasne, odrzucenie relatywizmu moralnego Kosciola jest odrzuceniem logiki i glupota. Nie obchodzi mnie, czy ktos odejdzie z Kosciola czy nie - lubie jednak ukazywac wasze podwojne standardy i nieprzestrzeganie przykazania milosci ;))

    @Jana

    Dzieki, ze jestes ze mna :P

  34. Zobacz profil Cyryl Cyryl napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 15:47

    Jana widzę,że jesteś znawcą w zakresie praktyk seksualnych baców i juhasów.Zapraszam na Podhale,może wygłosisz jakąś prelekcję na ten temat w lokalnym barze najlepiej w sobote wieczorem, kiedy będzie najwięcej słuchaczy?Na pewno to wzbudzi duże zainteresowanie.Mam nadzieję że pogotowie dojedzie na czas.

  35. Zobacz profil Es Em Es Em napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 16:03

    Ja kiedyś widziałem takiego zawadzonego ciupazką bez nos. Niechcący, oczywiście, niechcący.

  36. Zobacz profil Es Em Es Em napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 16:04

    Niechcący widziałem, bo zawadzony był chcący. Sam się o to prosił.

  37. Zobacz profil Humanek napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 16:29

    DannyIG napisał/a: "Zrodlo, poprosze. Ale jakies obiektywne swiatopogladowo, a nie kolejny portal typu fronda.pl". Dla mnie to jest obiektywne a dla Ciebie nie musi być.Dla Ciebie obiektywnym źródłem może być np.Biedroń a mnie to lotto. Zawsze możesz odwrócić kota ogonem zamiast uznać argumenty. Tak właśnie działa propaganda homoseksualna,jak są argumenty przeciw homoseksualizmowi to się ich nie uznaje i ignoruje i krzyczy że to homofobia ale jak są pozytywne dla homoseksualizmu to na piedestał je. Dr Cameron też nie jest autorytetem bo dla pedałów i ich popleczników autorytetem i "dobrym źródłem" są tylko ci którzy ich popierają.A dla mnie homoseksualizm jest zboczeniem i wynaturzeniem.Co do zoofilów to jeśli tak lubią sex ze zwierzętami to może nadstawią swój odbyt w ramach rewanżu np. słoniowi.

  38. Zobacz profil Marcopolo Marcopolo napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 16:38

    Cyryl, znawca tematu jana zdradza co mu we lbie gra. To niespelniony zoofil. Rozpisuje sie o tym az mu slina z pyska cieknie, jak zapomniany Jerzy Kosinski w Malowanym Ptaku. Jana to antypolskie lajno lepiace sie do wszystkiego, ale taka natura lajna, choc Kosinski mial raz w zyciu wyrzut sumienia za gowno ktorego narobil... jana jest od niego lepszy nie ma sumienia.

  39. Zobacz profil Marcopolo Marcopolo napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 16:55

    DannyIG rada dla DannyIG jezeli uzywasz jakichs pojec jak np "relatywizm" zobacz co ono znacza, a nie wal prosto z kajecika-kursanta jak jana. To ze DannyIG nie rozumiesz podstawowych pojec nie znaczy, ze ludzie na tym forum tego nie rozumieja.

  40. Zobacz profil Kwad Kwad napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 19:06

    @DannyIGRozpocząłeś swoje dzisiejsze "występy" od takiego sympatycznego przywitania:

    "Ale z was wszystkich banda debili. Od zawsze wiedzialem, ze katolicy to najczesciej zmanipulowani idioci, ale tutaj przekraczacie granice dobrego smaku",

    a następnie robisz z siebie biedne niewiniątko i płaczesz, że ja niby stosuję wobec Ciebie argumenty ad personam?!

    Komedia, panie, istna komedia!

  41. Zobacz profil Komandarm Komandarm napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 19:42

    "Jak to zwykle na polskim gumnie bywa, tubylcy nadzwyczaj ostro widzą słomkę w cudzym oku, a kompletnie im umyka kłoda we własnym."

    Podaj więc dane statystyczne o liczbie zoofili w Szwecji i Polsce. Porównując obie wielkości do słomki i belki pewnie masz jakieś po temu podstawy, prawda ? Czy tylko bełkoczesz ?

    "Tak jest i w tym przypadku, kiedy wpadając w histerię nad marginalnym zjawiskiem wśród Skandynawów pomija się grobowym milczeniem głęboko tkwiące na Podhalu sex-praktyki naszych baców, gazdów i juhasów wobec co ponętniejszych owieczek, tudzież równie milusich, innych przedstawicieli tatrzańskiej fauny."

    Chyba nie zrozumiałeś artykułu. Chodzi o penalizację tudzież niepenalizację tego typu praktyk. Więc, kapustko, przeczytaj starannie jeszcze raz ten artykuł. Zresztą myślę, iż podobnie jak nie byłeś w stanie podać mi sensownego powodu, dla którego miałbym poczuwać się do jedności z Imperium Brytyjskim i bić pokłony ZSRR, pewnie i w tym przypadku nie będziesz w stanie określić, dlaczego mam a priori popierać zoofili i bić w piersi za górali.

    "lecz celnemu niczym strzał z AK-47 "

    Gdybyś był w wojsku to byś wiedział, że AK 47 celne nie jest.

  42. Zobacz profil pettersolberg pettersolberg napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 20:23

    @DannyIG

    normalnie jakby z Ciebie Freud jakiś podwórkowy. Rozłożyłeś i przeanalizowałeś nasze procesy myślowe jak sweter na nitki.

  43. Zobacz profil Tomuś Tomuś napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 20:26

    Tak gwoli uświadomienia skali zjawiska zoofilia jest legalna (nie od dziś) w takich krajach jak Włochy i Hiszpania.

  44. Zobacz profil DannyIG DannyIG napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 21:42

    @Humanek

    Przestan sie kompromitowac. Obiektywne znaczy neutralne swiatopogladowo. Portale jak Fronda czy chrzescijanin24.pl nigdy takie nie beda. Biedron tez nie. Dr Cameron nie bez powodu zostal wykluczony z APA. Homoseksualizm dla ciebie moze byc, czym chce - faktem naukowym jest, ze nie jest to zboczenie tylko orientacja seksualna.

    @Marcopolo

    To moze zechcialbys nas wszystkich oswiecic?

    @Kwad

    Zwyczajnie stwierdzalem fakty. Nie mniej jednak przygotowany bylem na taka reakcje - katolicy w grupie to zazwyczaj strasznie agresywna swiatopogladowo grupa.

    @pettersolberg

    Jasne, zamiast rzeczowej dyskusji, inwektywy. Brawo! Prawdziwy z ciebie chrzescijanin.

  45. Zobacz profil Dyzio Dyzio napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 21:44

    Tow. Pierdziszew zaczynał od gay baru Dąbrowie, gościł u siebie Kosinskiego który zmarl w wyniku auto-erotic asphyxia zaraz po kopulacji z Jana.

  46. Zobacz profil Dyzio Dyzio napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 21:57

    Auto-erotic asphyxia nie ma dosłownego odpowiednika w jzyku polskim.Jana nie radzi próbować, bo taka zabawa wciąga niczym narkomania, ponoc orgazm nie z tej ziemi i faktycznie, zdarzaja sie wypadki smiertelne, mozna sie przeniesc na inna planete - wiecznie wesołych koziarzy,których pełno w otoczeniu Jany.

  47. Zobacz profil Dyzio Dyzio napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 22:40

    Krótko i węzłowato - jak to robi Marcopolo. Niektórzy Janopodobni - pseudonaukowcy powinni się udać do Pierdziszewa i tam trenowac krasomówstwo.

  48. Zobacz profil Stowa777 Stowa777 napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 22:48

    hehe! Na szczęście już niedługo nadejdzie Jezus Chrystus i skończy się rumakowanie... Ihaha! ;)

  49. Zobacz profil Es Em Es Em napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 23:19

    Dewiacją, czyli dosłownie ZBOCZENIEM, jest odstępstwo od normy. Wśród ssaków normą są zachowania heteroseksualne, gdyż tylko one zapewniają ZACHOWANIE GATUNKU. Zachowania homoseksualne są, jeśli są (np. u psów, wilków) sposobem na okazanie DOMINACJI w stadzie. Wyłącznie. Tako rzecze NAUKOWA obserwacja (naukowa, czyli spełniająca rygory beznamiętności, bez antropomorfizowania).

    Jak kogoś zacznie jego psiunia pieprzyć, to nie będzie oznaczać, że go namiętnie kocha, lecz że okazuje mu KTO W TYM STADZIE RZĄDZI. Zatem, przez analogię, homoseksualiści w istocie nie wyrażają swojej orientacji, lecz dominację i podporządkowanie. Słabszy psychicznie nadstawia, a silniejszy wiadomo. Z miłością i seksem ma to zero wspólnego.

  50. Zobacz profil Es Em Es Em napisał/a:

    poniedziałek, 6 lipca 2009, 23:23

    Kuntynuując. Jeśli już używać określenia "orientacja", to homoseksualizm JEST SEKSUALNĄ DEZORIENTACJĄ. Znaczy się, istotnym popieprzeniem naturalnych instynktów w mózgu.

  51. Zobacz profil Sarcina napisał/a:

    wtorek, 7 lipca 2009, 00:22

    No, podpis pod zdjęciem, bajka. A "dyskusja", to już szczyty elokwencji niektórych. Drodzy Państwo, z rzadka się odzywam, nie z pychy bynajmniej, lecz z prostej przyczyny: w tak owocnej wymianie zdań, jak z niektórymi tutaj, po prostu nie warto strzępić języka. Żeby nie wiem jak mocnych argumentów użyć, "Pierdziszewo" zawsze odtrąbi swoje zwycięstwo i jeszcze na koniec wytknie brak chrześcijańskiej miłości u dyskutantów. To nie ma sensu. Dlatego ignorowanie niektórych tu głos zabierających uważam za najlepszą formę "uziemienia" niemilusińskich. Po prostu trza zagłodzić trola.

  52. Zobacz profil DannyIG DannyIG napisał/a:

    wtorek, 7 lipca 2009, 00:47

    @Es Em

    "Kuntynuując. Jeśli już używać określenia "orientacja", to homoseksualizm JEST SEKSUALNĄ DEZORIENTACJĄ. Znaczy się, istotnym popieprzeniem naturalnych instynktów w mózgu"

    No jak widac po raz kolejny nadrabiasz kilka lat studiow medycznych wiedza internetowa. Brawo!

    "Z miłością i seksem ma to zero wspólnego."

    Osoby homoseksualne najczęściej postrzegane są przez pryzmat własnej seksualności. Są one przede wszystkim homoseksualistami, a dopiero potem ludźmi, członkami społeczności czy reprezentantami danych zawodów. Wynika to z fałszywego przekonania, że mniejszości seksualne w relacjach z innymi nastawione są głównie na zaspokajanie swoich instynktów seksualnych. Zgodnie z tym stereotypem, cała aktywność życiowa osób homoseksualnych koncentruje się na kwestiach związanych z seksem. Jednocześnie, osoby te mają być szczególnie zainteresowane przypadkowymi kontaktami z wieloma partnerami. Jak pokazują badania psychologiczne, ten stereotyp jest całkowicie fałszywy – w rzeczywistości homoseksualiści i heteroseksualiści wykazują ten sam poziom zainteresowania seksem.

    @Sarcina

    Rzeczywiscie, nie ma co dyskutowac. Ja przedstawiam naukowe zrodla, a wy Biblie. Dziwne tylko, ze zaden z was jeszcze sie nie zreflektowal. No i twoj post emanuje wrecz miloscia do blizniego.

  53. Zobacz profil Marcopolo Marcopolo napisał/a:

    wtorek, 7 lipca 2009, 02:27

    DannyIG OSWIECAM CIEBIE:

    Przestan ogladac ta durna tvn24, zacznij sie uczyc i samemu dociaraj do zrodla, mysl logicznie! Wiedza do ktorej sie sam dokopiesz jest nieskonczenie wazniejsza niz stada cymbalow nauczycieli. To co piszesz swiadczy o tym, ze za bardzo ufasz w to czego ciebie nauczyli.

    ...i jeszcze jedno DannyIG, homoseksualizm to DEZORIENTACJA SEKSUALNA a nie orientacja. Swiatowa Organizacja Zdrowia (WHO) i inne organizacje ktore mowia tobie co to jest homoseksualizm i co jest dla ciebie dobre to stada komercyjnych debili, gdzie ZYSK zastapil MORALNOSC. Mam nadzieje ze nie przekonali ciebie zebys dla wlasnego bezpieczenstwa dal sie zachipowac?!

    Ja tez jestem Organizacja Miedzynarodowa i mowie TOBIE DannyIG:

    HOMOSEKSUALIZM TO DEZORIENTACJA SEKSUALNA. Popatrz na Biedronie dla kilku dolarow gotow wlasne gowno zjesc. Jezeli EU bedzie dawac dobra kase na zakony zenskie Biedron bedzie zakonnica. Zobacz jak bil sie w sadzi o kase ze swoim kolega "po fachu".

    DannyIG, masz krytyczny stosunek do rzeczywistosci i ochote by bronic swoich przemyslen nie sprzedawaj tego nikomu.

    Z Bogiem DannyIG

  54. Zobacz profil Tom Tom napisał/a:

    wtorek, 7 lipca 2009, 02:33

    Super mają w tej Szwecji...

    Dawno mi się na wymioty nie zbierało podczas czytania artykułu.

  55. Zobacz profil Humanek napisał/a:

    wtorek, 7 lipca 2009, 08:55

    @DannyIG - dzięki że mnie oświeciłeś bo bez tego w życiu bym nie wiedział co to znaczy "obiektywne" :)) W kwestii nazewnictwa niech będzie że homoseksualizm jest orientacją co nie wyklucza tego że jest zboczeniem. Jak ktoś jest zorientowany na seks ze zwierzątami to też jest orientacja seksualna a jak ktoś inny na seks z drzewkami to też jest orientacja seksualna ale to nie zmienia tego że to są zboczenia. Zboczenie jest to skrzywienie od natury czy jak wolisz jest przeciwne naturze.Naturalna,zgodna z naturą jest prokreacja a wszystko ponad to jest zboczeniem.Naturalnym celem współżycia jest stwarzanie nowego życia..W wyniku rozładowania napięcia seksualnego zostaje uwolnione nasienie (u mężczyzn oczywiście :)) ) którego celem jest zapładnianie.U kobiet jajo czeka na zapłodnienie ale w wyniku np. seksu zboczonego nie może się doczekać i umiera.Czyli zgodne z naturą jest dawanie życia chociaż wiadomo że nie każdy stosunek musi się kończyć zapłodnieniem.Człowiek po to ma rozum żeby np. regulować poczęcia.Zgodne z naturą są tylko akty seksualne między samcem i samicą w obrębie jednego gatunku i tylko akty typu prącie-pochwa a wszystkie inne są przeciwne naturze czyli są zboczeniem.Pożądanie osobnika tej samej płci nawet bez seksu też jest zboczeniem. Albo jak już to zostało napisane w tym temacie przez kol. Es Em i Marcopolo jest dezorientacją.Pomyśl trochę a nie powtarzaj homoseksualnej propagandy.

  56. Zobacz profil Komandarm Komandarm napisał/a:

    wtorek, 7 lipca 2009, 11:18

    Danny G, piszesz, że homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną, bo "tak mówią fakty naukowe". Rozumiem, że chodzi Ci o orzeczenie WHO, skreślające ją z listy chorób. Możesz mi zatem przytoczyć, jakie to przełomowe odkrycie stało się przyczyną tego zdarzenia ?

  57. Zobacz profil DannyIG DannyIG napisał/a:

    wtorek, 7 lipca 2009, 12:08

    @Marcopolo

    Nie uwazam, zeby nauczyciele byli cymbalami tylko dlatego, ze ucza tego, co mowi nauka, a nie Watykan. Siejesz tylko propagande mowiac, ze WHO to skorumpowana organizacja, nie przedstawiajac zadnych dowodow. Ciesze sie jednak, ze rzeczywiscie podchodzisz do sprawy w spokojny, rzeczowy sposob, a nie straszysz pieklem i szatanem.

    @Humanek

    Widocznie mamy inne poglady na rozne tematy, nie mniej jednak homoseksualizm to orientacja seksualna, a zoofilia czy dendrofilia to choroby. Ja nie uwazam, ze seks analny czy oralny dla przyjemnosci jest czyms zlym, ale jesli takie jest Twoje zdanie, to je szanuje. Nie probuj jednak narzucac go wszystkim.

    @Komandarm

    A moze chcesz mi przytoczyc, jakie to przelomowe odkrycie stalo sie przyczyna wpisania homoseksualizm na liste chorob?

  58. Zobacz profil Humanek napisał/a:

    wtorek, 7 lipca 2009, 12:44

    DannyIG - nikomu niczego nie narzucam,czego nie mogę powiedzieć o homoseksualistach bo oni chcą zmusić mnie wbrew mojemu sumieniu żebym uznał to co robią za normalne. DannyIG,to wolny kraj póki co, a ja przedstawiam tylko swoje zdanie w dyskusji.

  59. Zobacz profil Marcopolo Marcopolo napisał/a:

    wtorek, 7 lipca 2009, 16:20

    DannyIG, nauczyciele mowia zawsze to co im kaze PROGRAM NAUCZANIA, a nie nauka. Ich celem jest uksztaltowanie twojego swiatopogladu a nie przedstawic stan wiedzy. W glowe wkladaja tobie tylko to co sluzy temu celowi. Tak dzilaja wszystkie organizacje "swiatowe" wlacznie instytucja kosciala. Dobieraja one sobie zawsze takie fakty z rzeczywistosci ktore pomagaja im osiegnac cel i to jest forma skorumpowania. Gdyby zaczac przytaczac dowody server fronda zawalil by sie w piec minut. Przemawia przez Ciebie mlodosc, ale warto cztery razy obejzec "kawlek" zanim go zjesz. Bog to nie Wtykan to tylko instytucja jak kazda inna. Z Bogiem

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.