03.07.20, 18:06Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

Artur Pawłowski: Polacy muszą się obudzić!

Dwa lata temu Polskę odwiedził Artur Pawłowski, pastor Kościoła Ulicznego w kanadyjskim Calgary i organizator Marszu dla Jezusa. Jak wówczas mówił, do naszego kraju przyjechał z bardzo konkretnym przesłaniem, aby Polacy się „obudzili”. Chociaż od jego wizyty upłynęły już blisko dwa lata, przesłanie to jest wciąż niezwykle aktualne.

Na antenie Telewizji Republika Artur Pawłowski wyjaśniał widzom, w jak bardzo tragicznej sytuacji znalazła się Kanada, która odeszła od Boga. Co czwarty obywatel jest uzależniony od antydepresantów, rośnie bezdomność, można mordować nienarodzone dzieci aż do 9 miesiąca ciąży. Do tego, jak mówił, chrześcijanie są prześladowani za sprzeciw wobec homoseksualizmu i parad LGBT, w czasie których ich uczestnicy chodzą nago po mieście. Podkreślał, że jest wielki nacisk polityków, mediów i edukacji, aby zniszczyć moralne standardy.

- „Europa płonie. Ameryka, Kanada upadła totalnie i Polska robi ten sam błąd. Chciałbym ostrzec Polaków. Daję nie więcej jak pięć lat. Jeżeli Polacy się nie obudzą, to uwierzcie mi – homoseksualiści będą wami rządzić” – przestrzegał.

- „Muzułmanie? Seks z dziećmi to jest norma. Kobieta jest traktowana gorzej niż krowa. Ateiści? Oni w ogóle nie mają żadnych standardów. Wszystko jest dozwolone. Jedyna ostoja to jest Słowo Boże. Musimy wrócić do Słowa Bożego”. – dodał.

kak/chnnews.pl

Komentarze

Gość2020.07.4 13:01
Polacy dali sobie zrobić wodę z mózgu. Czego nie dokonali komuniści to zrobili masoni wespół z marksistami uczelnianymi. Zmieniona mentalność utrudnia ludziom powrót do Boga. Osłabiony KK przesiąknięty wewnętrznymi wrogami nie jest już tym samym Kościołem, który prowadził walecznie ludzkość przez wieki. Systematyczna praca ukrytych wrogów rozłożona na etapy przyniosła zamierzony skutek. Dziel i rządź! Zasada diabelska, która rozbiła ludzkość.
jery2020.07.4 11:09
Pawłowski powinien się nawrócić do prawdziwego Kościoła Chrystusa jakim jest Kościół Katolicki. Jako protestant , Pawłowski powinien doskonale rozumieć co ufundowała światu reformacja.
ceramik2020.07.4 8:25
Potrzebna wielka mobilizacja Polaków, przeciwko Niemcom. Jeżeli Trzaskowski ma 50 %, tyle, co prezydent Duda, to znaczy, że nie kochamy swojej Ojczyzny. Boże chroń Polskę. Otwórz ludziom oczy, uszy i rozumy, bo już czuję śmierdzący niemiecki bucior.
Jan Radziszewski2020.07.4 4:18
Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson. Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas. Ojcze z Nieba Boże - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Boże - zmiłuj się nad nami. Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami. Matko, Boża Rodzicielko - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski 20 lutego 2020 roku przez Boga Ojca Intronizowany - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, z serc narodu na Króla Polski uproszony - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, - nad Nowym Jeruzalem Panujący - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, Królestwo Dwóch Serc Miłości w Polsce Tworzący - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski i Matko Boża Królowo Polski - panujcie nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – Boże porządki zaprowadzający w Polsce - zmiłuj się nad nami Polakami. Jezu Chryste Królu Polski – nad Polską czuwający - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – Polskę oczyszczający z grzechów - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – darzący kraj wybrany nad Wisłą wielkimi łaskami - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – oczyszczający serca, dusze, ducha i umysły Polaków - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – zawsze nad Polską czuwający - zmiłuj się nad nami. Panie Jezu Chryste Królu - zmiłuj się nad nami. Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam Panie! Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas Panie! Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - obdarz nas pokojem! 3x Chrystus Królem, Chrystus Wodzem, Chrystus Chrystus Władcą nam.
JAGODA2020.07.4 3:24
Pan Artur Pawłowski ma rację ! Strzeżmy się, aby Polski to nie spotkało! BEZ BOGA, NI DO PROGA! TYLKO POD TYM KRZYŻEM, TYLKO POD TYM ZNAKIEM! POLSKA JEST POLSKĄ, A POLAK, POLAKIEM ! BOŻE RATUJ NAS !
Moly2020.07.4 1:04
Tu po co Polacy pchaja sie do Kanady? Skoro taka upadla? No i te golasy na paradach! Co jeden to bardziej goly .
Adam2020.07.4 3:26
Moly" Nie wiesz po co? To za Tuska prawie 3 mln. młodych ludzi wyjechało z Polski za chlebem! Taka prawda! Niestety.
Moly2020.07.4 4:59
I punkt Twoj jest jaki? Teraz milosciewie nam rzadzi PIS przeciez
Olej2020.07.4 0:37
Obudzą się jak im się świat na łby zawali i nędza zajrzy w ślipia
Michal2020.07.3 23:07
Dlatego właśnie kocham Kanadę. Byłem na paradzie równości w Vancouver. Był nami pan premier Justin Trudeau, nie widziałem tam roznegliżowanych ludzi, to nie drugoligowy mecz z polskimi kibolami.
Irek2020.07.4 3:30
Michał" piszesz, że kochasz Kanadę ze wszystkimi złymi rzeczami! To w takim razie Boga nie kochasz! Bo robisz to, co jest grzeszne w Boga Oczach! Nie masz się czego cieszyć!
Wystarczyło nie ułaskawiać pedofila.2020.07.3 21:47
Żadne "budzenie" nie byłoby wówczas potrzebne.
Jadwiga K.2020.07.4 18:30
"Wystarczyło...." ! I ZNÓW "KŁAMIESZ W ŻYWE OCZY"! TYLKO TEN NIE WIE O CO CHODZI, KTO NIE CHCE O TYM WIEDZIEĆ! Tak trąbią na ten temat w TVP i innych, że trudno nie wiedzieć! Przecież ten człowiek CO DO DNIA 4 LATA PRZESIEDZIAŁ CAŁĄ KARĘ! PRZESTAŃ WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD ZA WSTRĘTNYM i KŁAMLIWYM "NIE-FAKTEM"! PREZYDENT UŁASKAWIŁ NA WNIOSEK MATKI I CÓRKI , CHODZIŁO O ZNIESIENIE ZAKAZU ZBLIŻANIA SIĘ , NIE BLIŻEJ NIŻ NA 2 METRY! TYLKO O TO CHODZIŁO! O NIC WIĘCEJ! TO WŁAŚNIE PREZYDENT PODPISAŁ! Ale wam przecież przyjemnie jest lać jad nienawiści na Prezydenta! Trzask.... nie ma swojego programu , więc bazuje na kłamstwie i nienawiści! To tyle...i aż tyle....!
Anonim2020.07.3 20:01
Cenzura w sieci oraz prezydenci pewnych miast, skutecznie nam to przebudzenie uniemożliwiają!