20.05.20, 11:00Fot. Jarosław Roland Kruk, Wikipedia, licencja: CC-BY-SA-3.0 /

Biedroń: Trzaskowski jest zwyczajnie niewiarygodny

W środę robimy restart kampanii, ale nie dlatego, że pojawił się nowy kandydat, bo to dla nas nie ma znaczenia. Kampania, którą przygotowywaliśmy na czas przed pandemią po prostu nijak się ma do rzeczywistości, kiedy ludzie tracą pracę, kiedy są niepewni przyszłości, kiedy chcą wrócić do normalności. Od środy ruszamy z nową siłą, z nową kampanią, z nowym programem” – powiedział Robert Biedroń w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Biedronia zapytano między innymi o opinię na temat kandydatury Rafała Trzaskowskiego, który mówi teraz między innymi o zwiększaniu nakładów na opiekę zdrowotną czy likwidacji umów śmieciowych. Ten odparł:

W tym trzeba być wiarygodnym. Jeżeli Platforma Obywatelska przez lata prywatyzowała szpitale, nie zwiększała nakładów na służbę zdrowia, Rafał Trzaskowski tego nie zrobił w Warszawie, to co się nagle stanie, że to się odmieni? To jest inna filozofia myślenia o państwie”.

Przypomniał:

Sam Rafał Trzaskowski, a sprawdzałem to ostatnio, ma 400 umów śmieciowych u siebie w urzędzie miasta. Platforma nie zrobiła nic, żeby to zmienić, co więcej - pogłębiała tę katastrofę z wypychaniem ludzi na umowy śmieciowe”.

Zapytany z kolei o to, czy ma pomysł na to, jak przejąć głosy, które przechodzą między Trzaskowskim, Hołownią i Kosiniakiem-Kamyszem, Biedroń stwierdził:

Pokazując tę Polskę, w której jestem wiarygodny i autentyczny, a to jest Polska bardziej sprawiedliwa, w której ludzie mają dostęp do mieszkań, mają dostęp do dobrego szpitala publicznego, do dobrego powietrza”.

Stwierdził, że to zrobił w Słupsku, po czym wbił szpilę Trzaskowskiemu:

Można opowiadać, że się będzie to robiło, ale kiedy się wycina masowo drzewa w mieście, albo ma się tyle umów śmieciowych u siebie w urzędzie, to się jest niewiarygodnym”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Adam2020.06.4 16:25
albo ćpun zwar albo newiadomo kto leprzy dlawas cho zbałkanów
Glaudiusman2020.05.20 22:11
To przecież wiadomo. Lewacy wszyscy są niewiarygodni i żenująco niekompetentni.
Jan Radziszewski 2020.05.20 17:10
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
anonim2020.05.20 13:27
a niech się TOTALNA BOLSZEWICKO-TĘCZOWA oPOzycja ZAGRYZIE NA ŚMIERĆ !!
asddsa2020.05.20 13:08
{Przygadał kocioł garnkowi. Łgarz unijny oczerniający Polskę, że w Polsce są strefy wolne od LGBT. ŁGARSTWO, panie Biedroń!!! To był zwykły FEJK. Ale przydałyby się strefy wolne od IDEOLOGII i PŁATNYCH AKTYWISTÓW LGBT. Jak najbardziej !!
100 % racji2020.05.20 12:13
ale was pełłowcy w senacie zrobili w ,,konia" oj boli, boli du...a boli i boleć będzie ! a jak pamiętam to kandydat to lubi !!! myśleć nalęży nie d...ą a głową !!!
Paweł2020.05.20 11:53
Przyganiał kocioł garnkowi, aleI w tym jedynym przypadku równie niewiarygodny Biedroń ma rację.
katolicka kretynizacja polski 2020.05.20 11:27
Pan Trzaskowski jest mistrzem merytoryki. Reszta może sie uczyć. Wystarczy go posłuchać w dowolnym wywiadzie. Nie uda sie Wam go wygumkować. Ludzie widzą co sie dzieje...
Lulejko2020.05.20 11:42
Kłamstwa nazywasz merytoryką? Szok.
Lewacka Kretynizacja Świata2020.05.20 14:19
A płatny lewacki troll nadal potwierdza mój nick!!! Tak dalej trzymać!!! hehehehehe
Gość2020.05.20 11:20
Głupi rząd, głupia opozycja, głupi naród. To, że ten kraik jeszcze istnieje, to fenomen.
Arek2020.05.20 11:17
Musimy wszyscy przyznać, że PO nie ma dobrych kandydatów w tych wyborach. Pani Kidawa - niestety nie nadaje się, Kosiniak w miarę trzyma poziom ale to raczej typ wiejszkiego nauczyciela a nie prezydenta. Trzaskowski jest o wiele gorszy jakościowo bo to taki prosty człowiek bez ogłady, dość niesympatyczny i gburowaty ale jest przede wszystkim o tyle gorszym kandydatem że wykazał się w praktyce całkowitą indolencją i nieporadnością. Dodatkowo zeznania świadka, które są kompromitujące (sprawa toczy się już wiele lat a to wiele znaczy - nie udało mu się uzyskać szybko oczyszczającego wyroku). Jakby tego było mało, zechciał być reprezentantem homoseksualnego lobby w Warszawie. Zupełnie niezrozumiałym jest że dobrowolnie, oficjalnie przyznaje, że należy do masońskiego Bildelberga. Patrząc z boku to wydaje się że to kabaret - ten człowiek robi wszystko żeby tracić wyborców. I traci tych rozsądnych, a jak będzie z resztą to tak naprawdę jeszcze nie wiadomo ale perspektywy są kiepskie, nawet w tych dmuchanych sondażach. Koszmar PO polega na tym że oni nie mają już nikogo lepszego! Wszyscy dobrzy kandydaci już dawno opuścili to ugrupowanie. Z tych mniej porządnych odeszli wszyscy w miarę rozsądni bo zobaczyli, że w partii prowadzonej przez de facto proniemieckiego polityka nie mają w Polsce szans. I tak to wygląda na dziś. Po prostu czeka nas wkrótce rozpad całego ugrupowania PO, rozejdą się do innych partii. Na pewno powstanie coś nowego co już dziś zaczyna się wykluwać.