17.05.20, 15:25Szymon Hołownia, Rafał Trzaskowski/YT/Szymon Hołownia Oficjalny/Radio ZET

Hołownia: Trzaskowski to nie kandydat na prezydenta

Po wyborze na nowego kandydata PO w wyborach prezydenckich, Rafał Trzaskowski wydaje się nie spełniać oczekiwać opozycji. Nie odzyskać odpowiedniej ilości elektoratu, a dzisiaj groził TVP Info zamknięciem.

Nie ma też lekko u konkurentów. Wczoraj Borys Budka wypowiadał się krytycznie na temat płaczliwości Hołowni przy czytaniu Konstytucji, a dzisiaj Hołownia odwdzięczył się Platformie analizą wystawienia Trzaskowskiego.

Hołownia o Trzaskowskim powiedział, że to:

- nie jest kandydatura na prezydenta, tylko sposób na zaradzenie różnym problemom wewnętrznym Platformy Obywatelskiej

Dodał też to, czego oczekują od niego kreatorzy jego „niezależnego” wizerunku, czyli establiszment III RP:

- wpisuje się (Trzaskowski – red.) w całą opowieść, którą obserwujemy od bardzo wielu lat, nieustannej walki PiS-u z PO i ten »POPiS« zaczyna wielu nas męczyć – staliśmy się zakładnikami nie swojej opowieścimp/pap

Komentarze

skarb2020.05.18 12:22
PO nie wykonalo swojego dzialania odpowiednich sluzb- POkonania wiary i gospodarki przez masonow,niszczycieli narodow rozumnych,wierzacych ,madrych tyle wysilku,kassssssy i POLSKA POTEGA JEST I BASTA I BEDZIE JESZCZE WIEKSZA DZIEKI RZADOWI KTORY DOSTALISMY NA CZASY TRUDNE,jak tego nie zrozumie znzczna....wiekszosc POLAKOW I WYBIERZE POdstawionego niby nie zaleznego jak w Senacie Holownie ,szatan jest inteligentny ale z BOGIEM NIE MA SZANS,A Polacy ktorzy tega nie chca wiedziec POpra takiego kandydata odpowiedza za niszczenie wszystkiego co DOBRE,PRAWE,NATURALNE ITD,JEST WYBOR I WOLNOSC A POLAK MUSI WYBRAC.jezeli wybierze zlo to kara nas nie minie PLAGA TO NAMIASTKA!!!!!
Jan Radziszewski 2020.05.18 11:00
Prezydent Warszawy Trzaskowski Członek Grupy Bilderberg Kandydatem Illuminati i Masonerii na Prezydenta Polski m in brał udział w spotkaniu tej grupy 30 maja 2019 r postawione tam zadanie wywołanie kryzysu Gospodarczego i Ekonomicznego świata - który jakoby ma tzn może jedynie rozwiązać tzw Rząd światowy
Janusz2020.05.18 9:52
Lawendowe chłoptasie .
anna2020.05.18 9:39
przyganiał kocioł garnkowi,
ja2020.05.17 22:28
Trzaskowski jest satanistą ideowym, masonem, człowiekiem Sorosa tak jak Sikorski.
Anty soros2020.05.17 18:59
Uwaga - trzaskowski jest czlowiekiem sorosa. Na pewno walka bedzie z ciosami ponizej pasa na Polske. Trzeba bardzo uwazac ! Polecam : https://www.youtube.com/watch?v=mahabvujLLI&feature=youtu.be
Seks pokazy randki2020.05.17 17:38
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.xlove.com.pl Wyszukaj mnie po niku: Sandra24 kup vip i napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
...2020.05.17 17:20
No cóż, p. Szymon był ostatnią nadzieją lemingozy, po katastrofie z p. MKB. A teraz Trzaskoszczak mu drugą turę sprzed nosa sprząta.
Piotr Nowak2020.05.17 16:59
Ostatnim hasłem Kidawy (MKB) było : „ Prowadź mnie, podążaj za mną, albo zejdź mi z drogi”, a okazało się, że sama zeszła nam z drogi ! To PO-mylećcy skopali ją jak psa, przestali ją prowadzić i pozostawili na pastwę losu . To niegodziwcy i tchórze ! Tak z kobietami się nie postępuje ! A więc osamotniona stała przed mikrofonem i paplała jak zwykle, że nie zna bojówkarzy z Pucka i Wejcherowa, że zablokowała wybory 10 maja, a winą jej niskich notowań w sondażach były bezpardonowe ataki ze strony rządzących. A żeby cholerze ozor przyrósł do podniebienia – tak kłamać ?! Szkoda – bo miało być wstędzie zielono, a tu psińco ! PO-myleńcy zaś szukali następnej ofiary na kandydata, ale już zapowiedziano, że nie może być uczciwy ! Ciekawe, bo mają wiele czarnych koni, tylko tej białej kobyły jakoś nie potrafią znaleźć. Tam, w tym ugrupowaniu kłamców, złodziei i zdrajców – same zajoby. Tam nie ma normalnych ludzi ! Ale wypocili Rafała Czaskowskiego, nieudacznika i bankruta – też bardzo nieuczciwy. Z głupoty Butki będą mieli skutki ! IPN - dla ciekawostki ! Matka Rafała Trzaskowskiego, była tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Justyna. Głównie meldowała SB o kontaktach muzyków polskich z dyplomatami USA Jej pierwsza teściowa była kapitanem UB, teść płk LWP, a inni z bliskich działali na wyższych szczeblach PZPR.
Pisbusters2020.05.17 16:57
Ty Szymek, ale on już mjest prezydentem i bardzo się do tego nadaje ! Jego smród z Warszawki dotarł nawet do Gdańska ?! To jest ostatnia szansa PO-myleńców w utrzymaniu 10 % poparcia. Wybrali sobie nieudacznika i bankruta warszawskiego na nowego kandydata i myślą, że jak Rafau wygrał z Jakim w Warszawie, to również wygra z A. Dudą w Polsce. Pochodzenie tego resortowego dziecka jest odpowiednie – eSBecko-komunistyczne, a kolesie mamusi już zbierają podpisy, chociaż wybory jeszcze nie są ogłoszone. Pani profesor prawa HGW sypnęła się w radiu. A Warszawka tonie w śmieciach, spalarnia w Czajce nadal nieczynna, a stałe i półstałe nieczystości wywożone ciężarówkami i rozrzucane po Polsce. Gdyby nie wojsko i rząd to ścieki zrzucane byłyby do Wisły z pewnością do dziś. Kasa miasta pusta i zielonego pojęcia o zarządzaniu. Są jednak pozytywy, a mianowicie: Plaża na Białołęce, paletowy punkt relaksu na placu bankowym i finansowe wsparcie warszawskich aktywistów LGBTQ+ . Na tych zajobów jest strach głosować ! Polacy ta partia zajobów proponuje nam ich zajoba na kandydata na prezydenta. Co wy na to ?!!!
Grizzly2020.05.17 16:28
Wypastowany pier..y był jakby wylazł z Pabieja!
Jolanta2020.05.17 15:59
Pajac o innym pajacu.
Pamiętaj: SZCZEPIONKI ZABIJAJĄ !2020.05.17 15:58
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 1) 𝟓𝐆 - 𝐂𝐎𝟐 - 𝐂𝐇𝐄𝐌𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐒 𝐰 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 ! 2) 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 ! 3) 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 ! 4) 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 5) 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀 𝐁𝐈𝐋𝐋𝐀 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐀, 𝐓𝐎 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐄 𝐈 𝐂𝐇*𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 ! 6) 𝐃. 𝐓𝐑𝐀𝐌𝐏𝐇 𝐓𝐎 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 ! Obejrzyj nasz widea a dowiesz się nie tylko "prawdy" ale złapiesz prawdziwego chińskiego wirusa i wraz ze Sputnikiem zniszczymy ci komputer. A wiesz dlaczego? 𝐁𝐎 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀 𝐑𝐀𝐃𝐘 𝐍𝐀 𝐊𝐑𝐄𝐓𝐘𝐍𝐀 !
Leszek2020.05.17 15:51
Nie kradnij !!! A tu złodziej na złodzieje i złodziejem pogania. Kłamcy notoryczni, czy to spiąc, czy to jedząc ,czy na jawie. m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=HFnfOJ4TILg
anonim2020.05.17 15:49
Prawdziwy obraz "demokraty"no "faceta" z PłO , jeszcze nie zaczął a już kończy , HE,HE, no mowa o TVPINFO
katolicka kretynizacja polski 2020.05.17 15:45
Co ja bym dał aby Trzasce lachę obciągnąć?! Nie wytrzymam!
\305\201ukasz2020.05.18 8:43
Vice Prezydent jest lepszy od ciebie.
katolicka kretynizacja polski2020.05.17 15:41
To że Pan Rafał Trzaskowski startuje na Prezydenta Polski, to jest najlepsza wiadomość od 5 lat. Wreszcie mamy konkretnego kandydata i wszyscy, którzy pragną, żeby Polska była krajem w pełni demokratycznym i pozostał w Unii Europejskiej, wszyscy powinni iść na wybory. Jest szansa na to, że pozostaniemy w Unii Europejskiej i powrócimy do tzw stołu decyzyjnego w gronie najważniejszych państw UE. To może nam zapewnić Pan Rafał Trzaskowski, obecny prezydent Warszawy, człowiek inteligentny, znający języki i przede wszystkim samodzielny w działaniu!
Arek2020.05.17 16:05
jak na kretyna, niezla wypowiedz
n2020.05.17 16:20
Ooo... samodzielny w działaniu... Ha, ha, ha... Sam nie wierzysz w to co piszesz zdaje się. Pozostałe rzeczy pozostawiam bez komentarza. Natomiast p "Pan Rafał Trzaskowski" zapewnił dzisiaj, że z mediami publicznymi zrobi porządek. Ja to rozumiem, to będzie tzw. mądrość etapu. Zastanawia mnie tylko co innego: jak już towarzysze p. Trzaskowskiego zrobią ten porządek z mediami publicznymi to kto będzie następny? Z "frondy" np. pewnie jako komentator to zostaniesz Ty i "ladycośtam" itd. Chyba komentarze nie nastręczą wtedy trudności i jedność ideowa zostanie zachowana, co? Tylko czy aby aktualnie zachowujecie "dość gorliwości w służbie"? No bo wiecie, "nikt nie jest bez winy wobec Boga i cara"... Ach te czystki nie dość gorliwych...
hrabia Potocki2020.05.17 17:08
Jestes oszolomem i to platnym przez PO, klamstwa, klamstwa i frazesy bez pokrycia to cala PO ---poprostu zgnilizna ten caly twoj kandydat, o psudonimie, czajka,,
...2020.05.17 17:17
Nie da się ukryć, że na Prezydenta Warszawy, to jakieś umiejętności trzeba mieć, więc "ucieczka do przodu", jak najbardziej wskazana.
anonim2020.05.17 20:19
katolicka kretynizacja polski czas na Rotacje w lewo marsz. zdrowka zycze
Łukasz2020.05.18 8:42
Tali lowelas PO , który jest wyłącznie mistrzem manipulacji durnowatego tłumu popaprańców. Pokazał już jak zarządzał Warszawą . Boże bon nas od niego .
"TOTALNI" w FAZIE AUTODESTRUKCJI. 2020.05.17 15:31
To co dzieje się obecnie w Polsce najbardziej trafnie charakteryzuje ten cytat: "Świat nie może wyjść ze zdziwienia, patrząc na Polskę. To jest jedyny kraj, w którym udręczona brakiem władzy opozycja robi wszystko by być aresztowana, a krwawa junta rządząca dwoi się i troi by do tego nie doszło." Ustalę autora tej rewelacyjnej oceny. Ona jak na dłoni wskazuje obłąkanych "totalnych" psycholi, usiłujących zarazić swoją schizofrenią Polaków przyglądających się z ironią jej poczynaniom.