13.03.19, 10:50Kosiniak, fot. Lukas Plewnia, lic. CC BY-SA 3.0 via Wikipedia, zdj. edyt.; homogolasy, fot. CE Photo Uwe Aranas, zdj. edyt., via Wikipedia

Kosiniak-Kamysz: Homodeprawacja? Och, byleby nie przed wyborami!!!

Władysław Kosiniak-Kamysz mówił w rozmowie z Konradem Piaseckim na antenie TVN24 o homoseksualnym skręcie PSL. ,,To jest normalna dyskusja w partii'' - stwierdził, komentując doniesienia o działaczach Ludowców, którzy nie chcąc zgodzić się na brnięcie przez PSL w promocję zboczenia i rozpusty po prostu odchodzą.

,,Nie każdy ze wszystkich decyzji jest zadowolony, ale oprócz lidera Bayer Full, może dwóch osób, raczej z jego rodziny w powiecie płockim, które odeszły z PSL-u, nie ma żadnych odejść czy buntu. Jest to kreowane przez polityków PiS-u. Ich troska w ten sposób się objawia'' - powiedział Kosiniak-Kamysz.

Przyznał, że są w każdym razie Ludowcy, którzy głośno manifestują niezadowolenie z powodu podjęcia przez PSL homonarracji. Nawiązał tu do Marka Sawickiego czy Eugeniusza Kłopotka. ,,Ale w drugim zdaniu mówią, że decyzja jest podjęta, to wiosłujemy tak, żeby wynik PSL-u, a przez to Koalicji Europejskiej, był jak najlepszy'' - powiedział Kosiniak-Kamysz.

Szef PSL stwierdził też, że on osobiście ,,nie podpisałby'' karty LGBT+, która wprowadza dla najmłodszych dzieci naukę o masturbacji, rozpuście, aborcji i zboczonych związkach, zachęcając nieletnich do seksu. Dodał jednak asekuracyjnie, że nie zrobiłby tego... ,,szczególnie w tym okresie przedwyborczym''.

,,Tęczowe barwy to również barwy spółdzielczości. Spółdzielczość zawsze była związana z ruchem ludowym'' - i dodawał cynicznie.

Ludowcy dosłownie coraz bardziej ,,Zieloni''.

bb/tvn24

Komentarze

marek2019.03.13 13:31
Kamysz piniędzy nie bedzie rolnik pokazał wam środkowy palec wasz to już koniec dwulicowców i dupo lizusów
2 kor 6,14-182019.03.13 12:53
Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo5. Cóż bowiem na wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? 15 Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym? 16 Co wreszcie łączy świątynię Boga z bożkami? Bo my jesteśmy świątynią Boga żywego - według tego, co mówi Bóg:6 Zamieszkam z nimi i będę chodził wśród nich, i będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem. 17 Przeto wyjdźcie spośród nich i odłączcie się od nich, mówi Pan, i nie tykajcie tego, co nieczyste, a Ja was przyjmę 18 i będę wam Ojcem, a wy będziecie moimi synami i córkami - mówi Pan wszechmogący.
stop dewiantom !2019.03.13 12:35
I dobrze. Niech grupa cynicznych typów z wierchuszki PSL udających ludowców zostanie sama .
Cykacz2019.03.13 11:56
Naucz się, trollu, najpierw poprawnie pisać.
M.2019.03.13 12:15
Nie lubie sie chwalic, ale bylem mistrzem polskiej ortografii w pewnym wojewodztwie. Jesli czepiasz sie braku polskich znakow (co juz pare razy tlumaczylem i nie mam ochoty sie powtarzac), to kiepskie masz argumenty ... Jesli sa to jedyne argumenty, to wracaj do zamiatania, bo fajrant sie skoñczyl ...
M.2019.03.13 11:10
Oczywiscie jestescie swiadomi tego, ze w przypadku kolejnego ataku na osoby LGBT, morderstwa czy samobojstwa (odpukac), cala szczujnia: 1) Fronda i inne frondoidy z Terlikowskim, Bodakowskim i Salwowskim na czele oraz jej forumowi szczekacze, 2) PiS, KK i przystawki, 3) TVP i pokrewne, …bedziecie za to wspolodpowiedzialni , analogicznie do przypadku morderstwa Prezydenta Adamowicza? To to badzcie tego swiadomi
Yep2019.03.13 11:39
Technika "szantażu moralnego" wymyślona przez niemoralnych półgłówków do terroryzowania ludzi, którzy mają jeszcze sumienie.
M.2019.03.13 11:47
Poplakalem sie ze wzruszenia.
kele2019.03.13 17:03
możecie się nawrócić do Jezusa Chrystusa porzucić grzech