08.08.19, 17:30Fot. Piotr Drabik via Flickr, CC BY 2.0

,,Kukiz dokonuje samobójczego ataku na PSL''

Dziś na wspólnej z PSL konferencji prasowej Paweł Kukiz poinformował, że do wyborów wystartuje wspólnie z partią Władysława Kosiniaka-Kamysza. Pojawia się coraz więcej komentarzy na temat tego ruchu, w przeważającej mierze w tym samym tonie – Paweł Kukiz strzelił sobie w kolano.

Wicemarszałek Senatu Marek Pęk stwierdził na swoim twitterze:

Paweł Kukiz wszedł do polityki na haśle JOWy - nie wystawiając kandydatów do Senatu, potem był zawziętym antysystemowcym - by na koniec związać swój los polityczny z PSL....”.

W innym komentarzu przypomniano słowa, jakie niegdyś z ust Kukiza padły w rozmowie na antenie TVN24:

Mieszkam w małej miejscowości na Opolszczyźnie. Widziałem zachowania PSL – nie powiem tego publicznie, nie będę zgłaszał tych spraw do prokuratury – ale byłem świadkiem sytuacji takich, gdzie ewidentnie można powiedzieć, że to jest zorganizowana grupa przestępcza”.

Padają i takie komentarze:

Paweł Kukiz dokonuje samobójczego ataku na PSL. Pójdą na dno razem.”.

Albo:

Paweł Kukiz chce skończyć z partyjniactwem idąc do wyborów z PSL. Z PSL! To się komentuje samo”.

Nic dodać, nic ująć!


dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

diki2019.08.9 7:44
jak się domyślałem Kukiz to taki nie douczony "dzieciak" partią nie jestem ? kasy nie wezmę ? jowy jowy jowy ...a problem jow-ach jest taki że 49 procent aktywnego elektoratu (przegranego) nie ma proporcjonalnie przedstawicieli... nawet Wielka Brytania się zastanawia czy się z tego nie wycofać... no i nasz... ale nie mój "dzieciak" wszedł w koalicje z partią (co i słusznie) kasę bierze partią która też jest Anty-PiS-em jak i tęczaowo-pedałowe-PO Kukiz jesteś przeciw PiS ? to jesteś przeciw Polsce ...która agentura cię na nas zesłała ? lepiej ci wychodzi szarpanie drutów na estradzie niż polityka.. dla mnie jesteś beznadziejny... mocniejsze przymiotniki pominę "dzieciak w krótkich spodenkach" to jedno z łagodniejszych ... no może jeszcze dodam "matoł" ożeniłeś się z partią która podpisała najgorszy kontakt gazowy z Rosją i była w koalicji z PO i milczała w sprawie Smoleńska.. oddania dowodów i mataczenia kradzenia VAT-u itp... podwyższenia wieku emerytalnego itp.. gdzie ty jesteś ? jesteś po stronie zdrady ... a te jow-y to se wsadź .. jak jesteś inteligentny... to pomyśl gdzie...
stan...2019.08.9 7:18
Zamiast na Kukiza zagłosuję na konfederację. Jeden warunek - bez kabareciarza Korwina
Tom Bombadil2019.08.9 5:04
Brawo, Alojzy Cedziło! Super komentarz. Ale jest też inny możliwy scenariusz: Kukiz wyrąbie i przechwyci PSL, to bardzo zdolny polityk, ciągle dużo może. PSL dało mu szansę, on z niej skorzysta... Zresztą... co mnie obchodzi jakiś PSL i jakiś Kukiz, upiory przeszłości. Na potrzebę samodestrukcji nic nie poradzisz.
Tadeusz 2019.08.9 0:32
CHYBA BY TEGO NIKT NIE PRZEWIDZIAL ZE PAWEL KUKIZ POJDZIE NA UKLAD Z KOMUCHAMI.W TEJ SYTUACJI TO JAKAS KOMEDIA ,ALBO BARDZIEJ TRAGIKOMEDIA .MYSLALEM,ZE KUKIZ COKOLWIEK O PRAWDE WALCZY .OKAZALO SIE ZE BIERZE PRZYKLAD Z PEEZEL-KOALICJA OBOJETNIE Z KIM -ABY PRZY KORYTKU.PASUJE DO TEGO TOWARZYSTWA .NO WSTYT I HANBA!
Miroslaw2019.08.8 23:26
"PAWEL - CHLOPIE" COS TY NAJLEPSZEGO ZMAJSTROWAL !
nikt2019.08.8 21:17
Fronda mnie non stop sprawdza czy nie jestem robotem a więc na dziś skończę . Chyba tego oczekuje ? Jestem kłopotliwym komentatorem .Na dodatek daje mi zamglone obrazki do zweryfikowania , że nawet przez okulary nie widzę co na nich jest .
KukiZSL 192019.08.8 20:21
Zamiast JOW-ów POlska wieś dostanie tęczowych JOBów :D
PiS=UWbis2019.08.8 19:11
Nie ma zaskoczenia - przecież Kukiz to błazen który miał zagospodarować wku..ny elektorat do którego nieoczekiwanie dla PO-PSL dołączyły wydymane lemingi. Ten malowany "antysystemowiec" miłośnik Żydów i wróg polskich narodowców mianował od razu na swą prawą rękę człowieka systemu Tyszkę pracownika systemu powszechnego ogłupiania - a tym od PRL są nauki społeczne - byłego współpracownika Gowina w rządzie PO. Co więcej Tyszki małżowina była kierownikiem Narracji Muzealnej w centrum antypolskiej propagandy żydowskiej zwanej Muzeum Polin . W tej sytuacji nie może dziwić, że Tyszka z ramienia Kukiz' 15 storpedował rozmowy o koalicji z Konfederacją...
Kazimierz2019.08.8 18:48
Kukiz dokonał najgorszego wyboru z możliwych. Zespolił się z partyjną prostytutką - partią, która oprócz zachłanności na apanaże niczego pozytywnego, od momentu powstania, do życia publicznego nie wniosła. PSL jest przysłowiowym g...em, które przykleiło się do statku wykrzykując- płyniemy! Kukiz przykleił się do PSL-u, zatem jest szansa, że w powiększonej masie odpadną z kretesem. Dało się niestety dostrzec wcześniej, że Kukiz miał skłonności lewackie, no i wszystko już jasne.
lech2019.08.8 22:31
Kto wygra wybory? Nasz koalicjant odpowiada PSL/ZSL/.
Alojzy Cedzidło2019.08.8 18:09
Ta ,,koalicja " ( Kuliz 15 - PSL ) kładzie i Kukiza i PSL . PSL bił brawo Jażdzewskiemu . Kukiz niegdyś kpił z kościoła ( melodia z ,,Pan Jezus już się zbliża" pod słowa dalekie od kościoła ) Dziś klękają przed księdzem. To tak jak z Panem Tuskiem , Ślub , kościól , a po wyborach - ,, Nie będę przed księdzem klękał." Po co nam honor ,po co ambicja ... Niech żyje koryto. . I wychodzi poziom oleju w głowach; O kulturze nie wspomnę . Wystarczy oglądnąć ,,Minęla 8 " Minęła 9". i ten jarmarczny sposób zachowania się podczas dyskusji przedstawicieli ,,totalnych". O wartości merytorycznej ich wypowiedzi tez nie wspomnę . Bo i nie ma co wspominać .
jkca2019.08.8 18:38
Brawo panie Alojzy,w samo sedno.
Alojzy Cedzidło2019.08.8 23:39
Dzięki za ..brawo " . Przyjmuję , ze szczere . Daruj szczerość . Pozdrawiam . Życzę spokojnej nocy.