28.07.19, 11:20

Kampanijne nawrócenie! Nie będzie PSLu w Białymstoku. ,,Prowokacje na marszach LGBT wymierzone w osoby wierzące''

Polskie Stronnictwo Ludowe nie będzie brało udziału w manifestacji w Białymstoku. Według nich, "Prowokacje mające miejsce na marszach i demonstracjach środowisk LGBT, wymierzone są w uczucia osób wierzących oraz służą do profanacji symboli religijnych będących świętością dla katolików.". Jak widać sromotna przegrana ludowców w wyborach do Parlamentu Europejskiego skutecznie ich nawróciła. 

- Wostatnich miesiącach mamy w Polsce do czynienia z rosnącym poziomem napięcia na tle światopoglądowym. Prowokacje mające miejsce na marszach i demonstracjach środowisk LGBT, wymierzone są w uczucia osób wierzących oraz służą do profanacji symboli religijnych będących świętością dla katolików. - czytamy na stronie psl.pl

W oświadczeniu ludowcy podkreślili, że "ataki na osoby wierzące nie służą budowie wspólnoty narodowej, pogłębiają podziały w polskim społeczeństwie i są cynicznie wykorzystywane przez TVPiS, kierowanej przez polityka partii rządzącej Jacka Kurskiego, do podgrzewania napięć i wrogich nastrojów między Polakami."

- Jednocześnie obserwujemy narastającą falę agresji środowisk skrajnie prawicowych. PSL zdecydowanie potępia jakiekolwiek formy przemocy w życiu publicznym. Opowiadamy się za poszanowaniem godności każdego człowieka. Różnice w poglądach nie mogą być usprawiedliwieniem dla aktów nienawiści, winni muszą zostać ukarani. Oczekujemy natychmiastowych i zdecydowanych działań policji oraz prokuratury. - czytamy

- Z uwagi na to, że kolejne radykalne demonstracje stają się w Polsce miejscem eskalacji sporów światopoglądowych i częstokroć forum do prowokacji oraz obrażania uczuć religijnych osób wierzących – co z wolnością nie ma nic wspólnego – politycy Polskiego Stronnictwa Ludowego nie wezmą udziału w marszu w Białymstoku. - podsumowuje PSL

 

bz/psl.pl

Komentarze

TO JA WAM TO MOWIE DZIELNICOWY JAKO STARY ZYD 2019.07.29 13:48
JA DZIELNICOWY UWAZAM ZE POLACY NIE SA TOLERANCYJNI BO NIE DAJA SOBIE NARZUCIC WLADZY MNIEJSZOSCI ZBOKOWEJ LICHWIARSKIEJ I ZLODZIEJSKIEJ .OBECNA WLADZA NIE WIE ,ZE 70 LAT PRZY POMOCY ZWIAZKU RADZIECKIEGO W PROWADZILISMY CZERWONY LAD I TRZYMALISMY TWARDO ZA MORDE TYCH ,KTORZY BYLI PRZECIW.
polak2019.07.28 12:41
a tak mu sie podobały żygowiny tego JUHA jerzewskiego
PZPR2019.07.28 11:46
Polak Ateista Dumny Gej, miśaku na ten temat, to ty niewiele wiesz. Gadzinówka wyborcza jest twoją lekturą codzienną. W twoim wieku musisz uważać, bo twój zwieracz może puścić farbę.
Cogito ergo sum2019.07.28 11:38
Tęczowy Władek staje się powoli białoczerwony. Hmmm, który jest prawdziwy.
man woman albo gender2019.07.28 11:36
#jacieniemoge POPiSu też nie będzie. To jest impreza partyjna, lewicowej koalicji.
12019.07.28 11:45
Polak Ateista Dumny Gej, miśaku na ten temat, to ty niewiele wiesz. Gadzinówka wyborcza jest twoją lekturą codzienną. W twoim wieku musisz uważać, bo twój zwieracz może puścić farbę.
man woman albo gender2019.07.28 14:56
Ja to nie on. Try harder.
12019.07.28 11:27
I dobrze!