03.06.20, 13:55Fot. Platforma Obywatelska via Flickr, CC 0

Nieoficjalnie: Nowy wzór kart do zbierania podpisów

PKW pozytywnie zaopiniowała dziś kalendarz wyborczy. Marszałek Sejmu Elżbieta Witek poinformowała z kolei w trakcie konferencji prasowej, że wybory odbędą się 28 czerwca. Jak się okazuje, to nie koniec istotnych doniesień na dziś jeśli chodzi o kwestię wyborów. Według nieoficjalnych informacji do jakich dotarł portal TVP.Info – PKW opublikuje nowy wzór formularzy do zbierania podpisów poparcia kandydatów na prezydenta.

Czas na zebranie 100 tys. podpisów nowi kandydaci mają tylko do 10 czerwca. Nowy wzór miałby zapobiec zaakceptowaniu zebranych wcześniej nielegalnie podpisów. Ma się on nieznacznie różnić od dotychczasowego.

W rozmowie z portalem rzecznik prasowy PKW przyznał, że temat nowego wzoru kart pojawił się w dyskusji, w tej chwili trwa jednak posiedzenie członków Komisji i decyzję sędziów poznamy po jego zakończeniu.

Jak przypomina portal, w ubiegłym tygodniu informował on o nielegalnej zbiórce podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego, która miała mieć miejsce w Warszawie. Opublikowano także nagranie, na którym widać jak zbierane są podpisy – dodaje portal.

Jeśli PKW rzeczywiście opublikuje nowy wzór, będzie to oznaczało że zebrane na starych formularzach podpisy nadawać się będą jedynie do kosza. Politycy PO tymczasem już dziś zaczęli zbierać podpisy pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego po tym jak marszałek Elżbieta Witek ogłosiła nową datę wyborów.

O wspomnianym nagraniu TVP.Info pisaliśmy także na naszym portalu:

 

Podpisy dla Trzaskowskiego. PiS zawiadomi prokuraturę

dam/TVP.Info,Fronda.pl 

Komentarze

Zobacz co nowego2020.06.3 19:07
Zobacz co nowego leci w kinach poczytaj info o nowościach. Odetchnij już od od tego wirusa! https://filmvod.pl/
Janka2020.06.3 16:35
No to teraz Duda będzie zbierał podpisy na nowo w czasie epidemii, bo PiS zabronił zbierania podpisów w bezpieczny zdalny sposób. Ale nie wiem na mocy jakiego przepisu wzór podpisów miałby być jeden, przecież nie ma ustawy która nakazywałaby trzymania się wzoru formularza.
Jagoda2020.06.3 22:13
Janka ! Poczytaj! Właśnie że jest nowy formularz , dla nowych !
Jerzy2020.06.3 16:03
żydy się zaplują ze wściekłości, piana na ryjach nazistów z 'po' bezcenna... tak się bydło pokonuje - siłom i godnościom osobistom...
Senior2020.06.3 16:00
Gdyby kolesie z PO nie b yli znani jako kaciarze, szulerzy i oszuści to nie byłoby potrzeby zmieniania fromularza lis smierci. PKW wie co robi. Brawo!!!!
Sam2020.06.3 16:02
Dudzie się nie uda.
Jagoda2020.06.3 20:22
BRAWO DUDA! Z TOBĄ NAM SIĘ UDA! TRZYMAJ SIĘ !
Polak2020.06.3 16:33
Jeden problem - wbrew kremlowskiej propagandzie powtarzanej przez takich trolli jak ty to pisowska mafia jest znana jako kanciarze, szulerzy i oszuści . Jak pokazuje ostatnie 5 lat starań pisowskiej mafii politykom PO nie da się zarzucić nawet przysłowiowych kanapek.
Polak2020.06.3 15:55
Niezaskakująco - wiadomo że pisowska mafia nie cofnie się przed żadnym nieczystym chwytem w obronie kremlowskich interesów.
uważaj na Rabieja2020.06.3 15:40
Czaczkowski strasznie dałeś tyłka
donoszę Iwan Heintz Bąk z Zoppot2020.06.3 15:37
bufetowa HGW pogrążyła Czaczkowskiego - z 15 tys. nielegalnych podpisów na przemiał. Na nic ciężka praca aktywu partyjnego, naciski na rodziny i sąsiadów
Vivian Darkbloom2020.06.3 15:34
Pff, im bardziej PiS będzie starał się utrudnić zadanie Trzaskowskiemu, tym lepszy wynik Trzaskowski uzyska. Już teraz widać, że to rozpaczliwe ujadanie w TVP PiS niewiele pomaga, bo sondaże dla Adriana coraz gorsze.
żydek Kremla Leszek Radziszewski-Keller-Krawczyk2020.06.3 15:25
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝟓𝐆 - 𝐂𝐎𝟐 - 𝐂𝐇𝐄𝐌𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐒 𝐰 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 ! 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 ! 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 ! 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀 𝐁𝐈𝐋𝐋𝐀 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐀, 𝐓𝐎 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐄 𝐈 𝐂𝐇*𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 ! 𝐃. 𝐓𝐑𝐀𝐌𝐏𝐇 𝐓𝐎 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 ! 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 ! 𝐀𝐌𝐁𝐀𝐒𝐀𝐃𝐀 𝐔𝐒𝐀 𝐖 𝐖𝐀𝐑𝐒𝐙𝐀𝐖𝐈𝐄 𝐓𝐎 𝐒𝐀𝐌𝐈 "𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐈" !
Jan Radziszewski2020.06.3 16:30
zboku Lucyfera pisałem nie podpinaj mojego Nazwiska pocieszę i uraduję zapewne Cię - kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Jahu — Bóg Hebrajczyków2020.06.3 15:13
Czwarte: Pamiętaj, abyś dzień sobotni święcił. Sześć dni robić będziesz i będziesz wykonywał wszystkie roboty twoje; ale dnia siódmego sabat Pana, Boga twego, jest: nie będziesz wykonywał weń żadnej roboty, ty i syn twój, i córka twoja, sługa twój i służebnica twoja, bydlę twoje i gość, który jest między bramami twymi. Przez sześć dni bowiem czynił Pan niebo i ziemię, i morze, i wszystko, co w nich jest, a odpoczął dnia siódmego; i dlatego pobłogosławił Pan dniowi sobotniemu i poświęcił go. Wj 20:8-11
Jan Radziszewski2020.06.3 16:34
zboku Lucyfera pocieszę i uraduję zapewne Cię - kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Jan Radziszewski2020.06.3 15:08
Keller Krawczyk pisałem ci nie wklejaj mego nazwiska bo pożałujesz NIE dalej jak za 3,5 roku do PIEKŁA Wpadniesz już na zawsze żydzie przewrotny synu Węża /Rdz 3,1 nn) tj Kłamcy mordercy /J 8,44) tj cezara żydów /J 19,15 tj Lucyfera /Iz 14,12-15 SURA 113,1) zw w Apokalipsie Czerwonym SMOKIEM /Ap 12,3 nn) z którym wpadniesz do Jeziora ognia i siarki /Ap 20,15) Ap 20:15 15. Jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia, został wrzucony do jeziora ognia.
Jahu — Bóg Hebrajczyków2020.06.3 15:05
Drugie: Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich. Wj 20:4-6
Jan Radziszewski2020.06.3 16:38
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata 6 VI 2018 cz 1 Polska nie jest miejscem dla Żydów Środa, 6 czerwiec 18. 03 Pisz dziecko Nie lękaj się. Zapisz Żydzi coraz bardziej panoszą się w waszym narodzie. Nie jest to miejsce dla nich. Mają swój kraj. Są inne kraje gdzie mają [się] dobrze i nie są prześladowani. Polska nie jest miejscem dla Żydów. Mają tu prawo mieszkać ci, którzy od wieków mieszkali w Polsce, ich potomkowie i tylko Ci, którzy dobrze życzą Polsce i nie uznają Izraela lub jest dla nich obojętny. Ci, którzy przyszli z Rosji podczas zaborów wysługując się często zaborcy, a jeśli nawet nie to szanując i kochając Rosję bardziej niż Polskę takiego prawa do mieszkania ( w Polsce) ich potomkowie nie mają. Nie mają prawa do mieszkania w Polsce także Żydzi z Niemiec. Nie mają prawa tym bardziej ci Żydzi, którzy nie urodzili się w Polsce niezależnie od tego jaką funkcję by w waszym kraju pełnili. Nie mają żadnego prawa do mieszkania w Polsce obywatele Izraela niezależnie od tego co by się w ich kraju i z ich krajem działo. Ja tego nie chcę, ja Bóg, lecz oni przecież Mnie zabili. I zabijają wasz naród teraz podstępnie, był czas, że jawnie, znowu będzie to niemal jawne, choć pod płaszczykiem wrogich wam potęg. Polska jest krajem starożytnym. I była takim już gdy Abraham czy jeszcze Abram wędrował ze swoimi stadami. Synagoga szatana chce zniszczyć mój umiłowany kraj ja zaś na to nie mogę pozwolić. Lecz pomagają im wasze grzechy. One też blokują wasze serca przed pełną Intronizacją wedle Mojej Woli. Poddani tak wielu wrogim siłom, jeśli jej nie będzie – zginiecie. Jeśli nawrócicie się przed ostateczną zagładą, ocalejecie, lecz czy ten kraj nie stracił dość krwi, czy nie wydał na żertwę ofiarną swych najlepszych synów i najlepsze córki? Czyż nie szkoda wam krwi dzieci waszej ojczyzny? Wasze, coraz bardziej ograniczone myślenie, temu pomaga. Niewielu jest rozsądnych w waszym narodzie. Polacy muszą być silni i zjednoczeni – jak w czasach Solidarności i jeszcze bardziej a przede wszystkim we Mnie i ze Mną, Chrystusem. - Chwała Tobie Chryste. - Pokój Tobie moje [dziecko] i pokój wszystkim Polakom ( i też na obczyźnie) dobrej woli.
Ben2020.06.3 15:03
Nowy wzór? Na tą sytuację Trzaskowskiego mogę tylko jedno rzecz przytoczyć. HAA HAA!! - Nelson Muntz, Simpsonowie https://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo
katolicki czosnek2020.06.3 15:07
Nieaktywny ten link ;-(
Ben2020.06.3 16:07
Zaznacz, kliknij prawym przyciskiem i kliknij na otwórz w nowej karcie.
Jan Radziszewski2020.06.3 14:57
JAHU Wj 23:1 1. Nie będziesz rozgłaszał fałszywych wieści i nie dołożysz ręki, ażeby z niesprawiedliwymi ludźmi świadczyć na korzyść bezprawia. Wj 20:12-15 12. IV Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie. 13. V Nie będziesz zabijał. 14. VI Nie będziesz cudzołożył. 15. VII Nie będziesz kradł. .
żydek Kremla Leszek Radziszewski-Keller-Krawczyk 2020.06.3 14:54
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 ! 𝐀𝐌𝐁𝐀𝐒𝐀𝐃𝐀 𝐔𝐒𝐀 𝐖 𝐖𝐀𝐑𝐒𝐙𝐀𝐖𝐈𝐄 𝐓𝐎 𝐒𝐀𝐌𝐈 "𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐈" ! 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 !
Jan Radziszewski2020.06.3 15:06
pisałem ci nie wklejaj mego nazwiska bo pożałujesz NIE dalej jak za 3,5 roku do PIEKŁA Wpadniesz już na zawsze żydzie przewrotny synu Węża /Rdz 3,1 nn) tj Kłamcy mordercy /J 8,44) tj cezara żydów /J 19,15 tj Lucyfera /Iz 14,12-15 SURA 113,1) zw w Apokalipsie Czerwonym SMOKIEM /Ap 12,3 nn) z którym wpadniesz do Jeziora ognia i siarki /Ap 20,15) Ap 20:15 15. Jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia, został wrzucony do jeziora ognia.
Marta2020.06.3 14:51
Oczywiście! Jeśli można podmienić kandydata, to tym bardziej można podmienić wzór kart. ale przede wszystkim powinien się ®różnic wymiarami, bo to już trudniej podmienić.
velor2020.06.3 14:56
Tak. Można też podmienić kuwetę kotu Jarosława. Można też ogłosić Jarka królem Polski. Noż kur­wa — wszystko można.
Darek2020.06.3 16:29
Oczywiście że można zmieniać kandydatów i zgłaszać ich dowolną ilość do momentu rejestracji komitetu wyborczego. Podpisy zaś można zbierać od kilku godzin, to jest od chwili ogłoszenia wyborów. Zatem zbieranie podpisów już się rozpoczęło, kandydatów nadal można zmienić do zakończenia zbierania podpisów - też możesz zgłosić swój komitet wyborczy jeśli oczywiście masz skończone 35 lat wymagane przepisami.
Jan Radziszewski2020.06.3 14:48
PILATUS - Nie szalej tekst źródłowy Mt 27:17 17. Gdy się więc zebrali, spytał ich Piłat: Którego chcecie, żebym wam uwolnił, Barabasza czy Jezusa, zwanego Mesjaszem? Mr 15:8-12 8. Tłum przyszedł i zaczął domagać się tego, co zawsze im czynił. 9. Piłat im odpowiedział: Jeśli chcecie, uwolnię wam Króla żydowskiego? 10. Wiedział bowiem, że arcykapłani wydali Go przez zawiść. 11. Lecz arcykapłani podburzyli tłum, żeby uwolnił im raczej Barabasza. 12. Piłat ponownie ich zapytał: Cóż więc mam uczynić z tym, którego nazywacie Królem źydowskim? Łk 23:17-21 17. . 18. Zawołali więc wszyscy razem: Strać Tego, a uwolnij nam Barabasza! 19. Był on wtrącony do więzienia za jakiś rozruch powstały w mieście i za zabójstwo. 20. Piłat, chcąc uwolnić Jezusa, ponownie przemówił do nich. 21. Lecz oni wołali: Ukrzyżuj, ukrzyżuj Go! Jn 19:14-15 14. Był to dzień Przygotowania Paschy, około godziny szóstej. I rzekł do Żydów: Oto król wasz! 15. A oni krzyczeli: Precz! Precz! Ukrzyżuj Go! Piłat rzekł do nich: Czyż króla waszego mam ukrzyżować? Odpowiedzieli arcykapłani: Poza Cezarem nie mamy króla.
Piotr Nowak2020.06.3 14:52
Radziu. Leki.
Jan Radziszewski2020.06.3 16:24
jak wpadniesz do PIEKŁA to nawet leków tam NIE BUDIET - no ale jak Budiet rajcowany przez Hurysy tj diabły cezara /Ap 12,3 nn) to i leków tobie nie potrzeba Będzie
Piotr Nowak2020.06.3 20:55
Jak nie będziesz szanował bliźniego swego to przyjdzie, Radziu, diabeł nocą i cię wyrucha. Zobaczysz. :)
Jan Radziszewski2020.06.5 23:49
diabeł rajcuje tylko swoich tj. żydków i muzułmanów
Jahu2020.06.3 14:53
Jeden nazywał się po aramejsku Jeszua ha-Nocri. Drugi Jeszua Bar Aba.
Janka2020.06.3 14:43
Przecież podpisy są zbierane od momentu ogłoszenia wyborów, wzór był wcześniej znany i karty rozesłane po całej Polsce, zbieranie podpisów już się rozpoczęło i jest w pełni legalne. To może pani Witek zmieni wzór w dzień samych wyborów i je w ten sposób unieważni? Co oni ćpają w tym PiS?
anonim2020.06.3 14:52
Co ty ćpasz pisząc takie bzdury?
2020.06.3 15:14
A ty mamucie dziurę masz w którym bucie?
hueue2020.06.3 16:42
To przeciez normalne, ze mozna wydkruowac karty do glosowania bez ustawy i za 70 mln. Co tam. Ale zbierac glosy wyborcze to wielkie zlo.
ktos2020.06.3 14:36
Ale Wy jesteście durni Przecież Trzaskowski nie będzie miał problemu z uzbieraniem 100 tysięcy podpisów. 100 tysięcy to nie jest tak dużo. PO ma struktury w terenie i dużo członków. A dodatkowo w zbieraniu pomoże jeszcze Lewica. Nie martwcie się o podpisy.
MT(*)2020.06.3 14:39
My się nie martwimy, wy się martwcie. Chcieliście kandydata-dublera to macie...
anonim2020.06.3 14:51
Tak, tak, wy jesteście nie tylko durni. Wy jesteście naiwnie durni, wierząc, że wasz trefniś Trzaskowski ma jakiekolwiek szanse w wyborach na prezydenta RP
JONASZ KORAN-MEKKA(Allahu Akbarr)2020.06.3 14:36
A może, zrobić tak że jak się postawi krzyżyk na karcie to i tak głos będzie na Dudę i dzięki temu nie będzie problemu z liczeniem, a i Sasionowe karty się jeszcze przydadzą
Glaudiusman2020.06.3 14:27
Dobrze że jest nowa karta. Niech teraz Lis z innymi czerwonymi latają po ulicach i błagają przechodniów. A należy im się tylko dobra decha na odlew od lewego.
Andrzej 2020.06.3 14:26
Super - to dobry sposób na nieuczciwość PO.
Darek2020.06.3 14:16
Przy każdych wyborach powinien być inny wzór oczywiście, i wszyscy kandydaci powinni mieć dokładnie ten sam wzór i zbierać podpisy oraz prowadzić kampanie wyborczą w tym samym czasie i w tych samych warunkach, o tym mówi konstytucja definiując jako jedyną legalną formę wyborów wybory RÓWNE, tajne i bezpośrednie.
qwerty2020.06.3 14:14
Je­bać chama aż mu spadnie piżama.
katolicka kretynizacja polski 2020.06.3 14:14
Im więcej przeszkód rzucanych Trzaskowskiemu tym silniejsza jest determinacja pokazania Kaczyńskiemu środkowego palca!
anonim2020.06.3 14:45
Przecież wy to robicie cały czas. Chamskie gesty, to jedna z wielu negatywnych cech odróżniająca was od normalnych ludzi.
Piotr Nowak2020.06.3 14:49
Jak Lichocka?
Bieniek2020.06.3 14:56
a ty kołku jak zwykle pierdoły wypisujesz
Sylwester2020.06.3 17:32
Jakich przeszkód ? Jeżeli zbierano już podpisy to jest to niezgodne z prawem. Jeżeli nie to wprowadzenie nowego wzoru niczego nie zmieni. Więc o co chodzi Chyba nie chcesz powiedzieć, że najlepszy z kandydatów złamał prawo prowadząc zbiórkę wcześniej . Przecież to wzór ,,praworządności"
2020.06.3 14:13
Cwaniaczki, biurwa ich mać.
qwerty2020.06.3 14:12
Tych bolszewickich towarzyszy zgrupowanych w opozycji należy rozgrzanym zelazem wypalic.
Jahu — Bóg Hebrajczyków2020.06.3 14:12
Siódme: Nie będziesz cudzołożył.
Jan Radziszewski2020.06.3 14:55
Wj 23:1 1. Nie będziesz rozgłaszał fałszywych wieści i nie dołożysz ręki, ażeby z niesprawiedliwymi ludźmi świadczyć na korzyść bezprawia. Wj 20:12-15 12. IV Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie. 13. V Nie będziesz zabijał. 14. VI Nie będziesz cudzołożył. 15. VII Nie będziesz kradł. (BT)
Valić2020.06.3 15:01
Biblia Tysiąca Błędów.
Jan Radziszewski2020.06.3 16:19
co mam ci cyt z Biblii Warszawskiej albo Gdańskiej tj Protestanckich bo inaczej nie zrozumiesz
Pilatus Pontius2020.06.3 14:11
Którego Jezusa mam uwolnić: zwanego Nazarejczykiem czy zwanego Synem Ojca?
Jan Radziszewski2020.06.3 14:42
Nie szalej tekst źródłowy Mt 27:17 17. Gdy się więc zebrali, spytał ich Piłat: Którego chcecie, żebym wam uwolnił, Barabasza czy Jezusa, zwanego Mesjaszem? Mr 15:8-12 8. Tłum przyszedł i zaczął domagać się tego, co zawsze im czynił. 9. Piłat im odpowiedział: Jeśli chcecie, uwolnię wam Króla żydowskiego? 10. Wiedział bowiem, że arcykapłani wydali Go przez zawiść. 11. Lecz arcykapłani podburzyli tłum, żeby uwolnił im raczej Barabasza. 12. Piłat ponownie ich zapytał: Cóż więc mam uczynić z tym, którego nazywacie Królem źydowskim? Łk 23:17-21 17. <A był obowiązany uwalniać im jednego na święta>. 18. Zawołali więc wszyscy razem: Strać Tego, a uwolnij nam Barabasza! 19. Był on wtrącony do więzienia za jakiś rozruch powstały w mieście i za zabójstwo. 20. Piłat, chcąc uwolnić Jezusa, ponownie przemówił do nich. 21. Lecz oni wołali: Ukrzyżuj, ukrzyżuj Go! Jn 19:14-15 14. Był to dzień Przygotowania Paschy, około godziny szóstej. I rzekł do Żydów: Oto król wasz! 15. A oni krzyczeli: Precz! Precz! Ukrzyżuj Go! Piłat rzekł do nich: Czyż króla waszego mam ukrzyżować? Odpowiedzieli arcykapłani: Poza Cezarem nie mamy króla.
Wiesław Kaloryfer2020.06.3 15:22
Rogera! Uwolnij Rogera! Albo Roderyka!