30.03.19, 10:15screenshot Youtube / Fot. KPRM via Flickr, CC 0

Nowy element ''piątki Kaczyńskiego''. Wicepremier Gowin uchyla rąbka tajemnicy...

Dziś, w trakcie regionalnej konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Gdańsku prezes Jarosław Kaczyński zapowie rozszerzenie zaprezentowanej niedawno „piątki”. Pewne szczegóły zdradził wicepremier Jarosław Gowin.

Konwencja PiS w Gdańsku rozpocząć się ma o godzinie 11. Nie wiadomo jeszcze, jaką niespodzianką partia Jarosława Kaczyńskiego zarezerwowała na dziś, jednak ma to być krok „[…] w zupełnie nieoczekiwanym przez nikogo kierunku” - przekonuje portal 300polityka.pl.

Zapytany dziś na antenie radia RMF FM o nową propozycję PiS wicepremier Jarosław Gowin, odpowiedział:

Mogę tylko powiedzieć, że tym razem nie będzie chodziło o kolejny transfer społeczny. To będzie propozycja z innego obszaru”.

W rozmowie z Krzysztofem Ziemcem dodał, że „piątka Kaczyńskiego” wyczerpuje możliwości budżetowe na ten rok, a więc jest przekonany, że chodzi o propozycję innego rodzaju.

dam/RMF FM,300polityka.pl

Komentarze

andrzejhahn32019.03.30 14:44
czyli kaczynski i jego kot
Alik2019.03.30 11:23
Chyba już nikt na to nie da się nabrać. Kaczyński jest żałosny z tym swoim programem, kiedy jasno widać że nie ma na niego pieniędzy w budżecie. Przypomina trochę męża, który musi płacić żonie żeby od niego nie odeszła, obiecywać jej coraz więcej podarunków, bo nic innego nie jest jej w stanie zapewnić
mordechaj2019.03.30 11:07
A może to będzie plan zabrania pieniędzy Polaków z OFE, by sfinansować długiem 500+ na każde dziecko i zasiłek dla emerytów. Coś takiego przebąkiwał już M. Morawiecki pod hasłem "oddania pieniędzy z OFE Polakom", czyli ZABRANIA tych pieniędzy w rzeczywistości i zlikwidowania OFE.