23.01.20, 18:34(fot. screen)

Polskie flagi w filmie o antysemityzmie. Szokujące nagranie w Jerozolimie

Podczas Światowego Forum Holocaustu w Jerozolimie został wyemitowany film o antysemityzmie. W nagraniu pokazano m.in. fragment... Marszu Niepodległości.


Na wyświetlonym filmie podczas obchodów 75. rocznicy wyzwolenia Auschwitz w Jerozolimie, zestawiono ujęcia Marszu Niepodległości z działaniami grup neonazistowskich. Film miał przestrzegać przed powracającą falą antysemityzmu na świecie.

 

 

 


 

 

 

bz/TT

Komentarze

Jan Radziszewski2020.04.7 19:27
Błaszczyk i inne duraki - mądralino ciesz się jeszcze żyjesz Pan "Gdybym nie został waszym Królem „w ostatniej chwili” i gdyby nie było Wolnej Elekcji w tym czasie gdy tego chciała Moja Matka to by zmarło was trzy miliony bo takie są zakusy światowej masonerii.tj żydostwa które ty tak uwielbiasz
Cool (Odp.3 dla M.B.)2020.01.26 9:32
Jak zwykle siejesz demagogie, próbujesz rozmydlić i piszesz o pierdołach! Pomogę Ci jednak zrozumieć istotę zagadnienia, tak żebyś nie mogła dłużej udawać idiotki! ...OTÓŻ >>>> Polacy mordujący Żydów dla legalnego Państwa Podziemnego byli ściganymi prawem PRZESTĘPCAMI !!! ...dla okupujących Polskę SŁUŻB I ADMINISTRACJI NIEMIECKIEJ ... byli BOHATERAMI realizującymi ich NARODOWY PLAN! p.s. Z resztą takim "bohaterom" zarówno z Niemiec, Holandii, Francji, jak też kilku innych krajów okupowanej Europy ... PAŃSTWO niemieckie!... do dnia dzisiejszego wypłaca "zasłużone" emerytury!
Cool (druga odpowiedz dla M. Blaszczyk)2020.01.25 14:29
1 cyt: " Przynajmniej część sprawców jest znanych. Są to skazani w procesie. Byli Polakami. Nie Białorusinami, nie Żeydami, nie Chińczykami..." odp: ... Możesz więc co najwyżej napisac, że ten konkretnie przestepca był Polakiem! ... twierdzenie, na podstawie pojedynczych przypadków, że Polacy byli mordercami, jest generalizowaniem i podła manipulacją. 2 cyt: " ... Do tego piszesz: " jednocześnie o ofiarach Holokaustu mówicie o Żydach i słowem nie wspomnicie, że połowa, to byli polscy obywatele." Ja jestem jedna i ja np. tu: https://www.fronda.pl/a/jacek-sasin-prezydent-andrzej-duda-podjal-jedyna-mozliwa-decyzje,138814.html pisałam, dziwiąc się dumie z doprowadzenia do takiej sytuacji, pod postem pana hrabiego Potockiego: "??? Jesteśmy dumni z sytuacji, że rządzący Polską doprowadzili do sytuacji, gdy na obchodach jednego z największych ludobójstw w historii, których ofiarą byli głównie polscy obywatele, polski prezydent nie ma możliwości się wypowiedzieć? .... " odp: ... pomijam fakt, że jak zwykle błednie okreslasz sprawców i winnych, to gdybyś trochę myślał to wiedziałabyś, że właśnie dlatego, żeby między innymi słowa o polskich ofiarach nie dotarły do szerokiej rzeszy odbiorców, Duda nie został dopuszczony do głosu! ... Twój głos natomiast, wybacz! ... ale nic nie znaczy! 2cyt::" ...No a Holocaust zorganizowali naziści. Różnych narodowości. Jego głównymi sprawcami było dwóch Austriaków akurat: Hitler i Eichmann. Nie widzę ŻADNEGO powodu, by fakt ten zatajać." odp: ...Idąc Twoim tokiem "myślenia" holokaust współorganizowali Żydzi, bo Hitler miał też pochodzenie żydowskie. Ale nie bedę brnął w ten idiotyzm bo jego pochodzenie nie ma najmniejszego znaczenia! ... istotnym jest fakt, ze był przywódcą Narodu niemieckiego, realizującym plan z demokratycznym poparciem i dla korzyści państwa niemieckiego. 3cyt: " ... Dobrowolna współpraca przy byciu mordowanym to dość zabawny pomysł. Chyba nie bardzo rozumiesz koncepcję dobrowolności..." odp: Dobrowolny = ochotniczy. 4 cyt: " ... Co do Jedwabnego... No cóż. Mnie te zeznania przekonują, jest ich tyle, że nie potrafię zrozumieć, po co tyle osób, nie mających żadnego w tym interesu, miałoby kłamać, podobnie jak przekonały zespół specjalistów z IPN i Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, A tymczasem człowiek podpisujący się Cool wie lepiej od sądu, specjalistów, prezydenta i w ogóle wszystkich..." odp: Gratuluje niezachwianej wiary w system polityczno-sądowniczy! Muszę Cie jednak zmartwić, IPN właśnie prowadzi archiwizacje dokumentalną zeznań świadków tej zbrodni i czeka na "zielone światło" na wznowienie badań, niestety nie ma jeszcze decyzji politycznych na wyższych szczeblach ... jednak wydaje się to kwestią czasu! :-))
skuter2020.01.24 22:38
W przepowiedniach jest napisane że żydzi poniosą karę jeszcze raz
ceramik2020.01.24 9:28
''Politycy wszystkich krajów, łączcie się'' i tłumnie na holokaust. Ten pomysł działa i jest nową gałęzią przemysłu, a IHRA pilnuje, aby nikt nie popełnił grzechu mówiąc prawdę o żydach. To światowa hucpa.
Cool (odpowiedź dla Marii Błaszczyk)2020.01.24 8:51
O zbrodniarzach, bandytach, kolaborantach łamiących prawo stanowione przez praworządną władzę mówisz POLACY ... mimo, że na terenie IIRP mieszkało wiele narodowości, wśród nich mogli być i bez wątpienia byli Ukraińcy, Rosjanie Litwini, Niemcy, Czesi, czy sami Żydzi ... ty/wy o wszystkich tych przstępcach mówicie POLACY! ... jednocześnie o ofiarach Holokaustu mówicie o Żydach i słowem nie wspomnicie, że połowa, to byli polscy obywatele. Na domiar tego, Niemców, którzy byli organizatorami a ich armia i administracja będąca emanacją społeczeństwa niemieckiego, które swój bandycki rząd wybrało w demokratycznch wyborach i walczyło o Hitlrra nawet po jego śmierci! .... Nazywasz NAZISTAMI! NIE! .... to byli NIEMCY! ... bo naród niemiecki byli organizatorem i beneficjentem! Dodam, że choć powszechnie wiadomo, ze Zydzi dobrowolnie współpracowali z NIEMCAMI! ... nikt też nawet słowem nie wspomni, że są współwinni! Jedwabne(?) .... nieścisłości, które w normalnym rozumieniu, powinny przemawiać za "oskarżonym" są tak samo ignorowane jak świadkowie którzy nie potwierdzają takiego przebiegu tej zbrodni. Sam fakt wstrzymania badań, dla myślącego (uwierz to nie boli!) człowieka, powinien być wystarczająco wymowny. PUENTA!!! RZYGAĆ MI SIĘ CHCE NA WASZĄ PODŁOŚĆ! ...tfuuu!!! tfuuu! tfuuuu! P.s żebyś mogła odnieść się do mojego komentarza, bedę go wklejał pod nowszymi wątkami z adnotacją "odpowiedź dla Marii Błaszczyk"
Niepokorny2020.01.24 7:48
Był czas aby przyzwyczaić się do ujadania wszelakiej maści kundli, sowieckich troli...To całkiem dobry znak w dzisiejszych czasach. Żydzi jak nie mają nic do powiedzenia, argumentów rzeczowych, przyklejają łatkę antysemity, a do tego wystarczy, że powiesz zwykłą prawdę o żydach którzy mieli nadreprezentację w tworzeniu rewolucji bolszewickiej lub aparacie ucisku w powojennej Polsce. Mnie to już nie rusza. Im dłużej tkwią we wspomnieniach holokaustu tym bardziej uzurpują sobie prawo do bycia oskarżycielem całego świata. Czynią to nota bene nie dzięki własnej sile ale dzięki wpływom. Oprawcy stalinowscy, którzy skryli się w Izraelu otrzymywali polskie emerytury. Podobnie szefowie ARTBI. Żydzi za takimi oprawcami wysyłali oddział likwidatorów i po sprawie. Polecam następną lekturę o żydach: Kłopotowski, Geniusz żydów na polski rozum. Książka napisana pięknym językiem, czyta się z wielką przyjemnością.
anonim2020.01.23 22:05
Piotr Nowak przystrojony w Nasze Polskie Barwy Narodowe podpala "kukłę żyda": https://strajk.eu/wp-content/uploads/2015/11/Bez-tytu%C5%82u1-628x475.png https://strajk.eu/wp-content/uploads/2019/01/rybak-406x233.png https://strajk.eu/wp-content/uploads/2017/11/z21633775V-845x475.jpg
anonim2020.01.23 22:01
Bo przecież nigdy nie było żadnego polskiego antysemityzmu, żadnych polskich flag na niedawnym oświęcimskim zlocie Gadowskiego i takich tam.
ubawiony lewackim zidioceniem2020.01.23 20:43
Przy Asi to ty nawet nie stałeś, trollu
Asia2020.01.23 20:23
Cieszcie się, że pokazali tylko marsz niepodległości. Mogło być znacznie gorzej, mogli pokazać wasze komentarze z frondy. Amen.
Jan Radziszewski2020.04.7 18:24
uświadom sobie nie dalej jak 8 lat a ani jednego żyda się nie uświadczy na ziemi tzn i ciebie również bo tzw anioły cezara /Ap 12,3 nn tj diabły ich zabiorą żywcem w ogniu piekielnym do PIEKŁA Łk 17,26-30
Jan Radziszewski2020.04.7 19:08
mądralino ciesz się jeszcze żyjesz Pan "Gdybym nie został waszym Królem „w ostatniej chwili” i gdyby nie było Wolnej Elekcji w tym czasie gdy tego chciała Moja Matka to by zmarło was trzy miliony bo takie są zakusy światowej masonerii.tj żydostwa które ty tak uwielbiasz
Aryjczyk2020.01.23 19:37
Ranking wrogów Polski: 1/ Izrael, 2/ Światowe żydostwo 3/ Rosja 4/ Niemcy 5/ Miejscowa V kolumna.
Andrzej Malik2020.01.23 19:24
"Policja już namierza osoby propagujące treści faszystowskie podczas Marszu Niepodległości w 2017 r.; jestem przekonany, że w najbliższych dniach dojdzie do pierwszych zatrzymań - poinformował szef MSWiA Joachim Brudziński.". Tylko prawda jest ciekawa.
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2020.01.23 19:00
Marsz Niepodległości to największy w Europie spęd neonazistowskiego bydła.
agatgr12020.01.23 20:15
Szukasz bydła ? Znajdziesz je w lustrze.
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2020.01.23 21:50
To że ty tam je widzisz każdego ranka, to nie znaczy, że ja je znajdę.
agatgr12020.01.23 22:07
Znajdziesz je z cała pewnością , co po tobie widać , słychać i czuć.
a32020.01.23 23:00
psychol lewacki
Beno2020.01.23 18:42
Odważny prezydent Duda powinien napisać notę protestacyjną, a ambasadora Izraela wezwać na dywanik.
a32020.01.23 22:58
ale to trzeba miec ja44a a on tego nie ma ,jest zerem
Elektor2020.01.24 7:52
Wspominany przez Ciebie pan co najwyżej może myckę założyć i podjąć koszerną kolacją swoich żydowskich funfli. Takiego niestety mamy prezydenta. Wstyd i żal.