22.07.15, 17:45

Ramadan gwałtem odciska się na turystkach

Po miesięcznym ramadanie, podczas którego wyznawcy Allaha prowadzą ascetyczny tryb życia, muzułmanie powracają do swojej rzeczywistości i dawnych praktyk. Zaczyna się właśnie trzydniowe święto kończące okres ramadanu, a wraz z nim – obfite jedzenie, huczne imprezy i... nagminna liczba nadużyć seksualnych wobec kobiet. Tak. Władze egipskie alarmują, że na ulicach największych miast rośnie liczba gwałtów. Zawsze po ramadanie. Więc rząd wzmacnia siły policyjne do walki z potencjalnymi gwałcicielami.

"Miesięczna wstrzemięźliwość skutkuje wzmożoną agresją zaraz po jego zakończeniu. Zwłaszcza, że – na co zwracają uwagę psychologowie – Egipt jest w dziesiątce państw świata o najwyższej oglądalności pornografii, z której mężczyźni w czasie postu raczej nie rezygnują" - informuje naTemat.pl. Okazało się, że w ciągu zaledwie dwóch dni po zakończeniu postu islamskiego, policja zatrzymała już ponad 84 osoby za nadużycia seksualne. "Najbardziej agresywni są młodzi kawalerowie. Napięcie seksualnie nagromadzone przez miesiąc okazuje się dla wielu z nich nie do pokonania. Po długim i trudnym umartwianiu się, potrzeba złamania moralnej i religijnej czystości jest silniejsza od nich". 

Najbardziej jednak niebezpieczne jest to, że wielu gwałcicieli organizuje się w grupy i po prostu polują na turystki wypoczywające w Egipcie. Co najbardziej bulwersujące, bardzo często takie osoby unikają kary za swoje zwierzęce zachowania. "kobiety nie mają odwagi i śmiałości mówić o tym, co je spotkało".

Apelujemy, nie jedźmy na wakacje do krajów muzułmańskich! A zwłaszcza apelujemy do polskich kobiet!

philo/tag/naTemat..pl

Komentarze

anonim2015.07.22 18:26
W Egipcie przynajmniej ofiara gwałtu może iść na policję i nie zostać oskarżona o seks pozamałżeński.
anonim2015.07.22 20:19
Araby to wcielenie szatana dlatego Bóg wybrał Żydów do swego objawienia.
anonim2015.07.23 7:36
"Najbardziej agresywni są młodzi kawalerowie. Napięcie seksualnie nagromadzone przez miesiąc okazuje się dla wielu z nich nie do pokonania." Niech sobie pojadą na pustynię i tam się rozerwą...
anonim2015.07.23 10:08
@kszychu Tak głupku, księża i zakonnicy w grupach napadają i gwałcą. Skąd te debile na forum???
anonim2015.07.23 22:57
Potwierdzam i przyłączam się do apelu. Koniec z turystyką w tych krajach !!!!!!!
anonim2015.07.23 23:15
@Discharge - normalny to ten dzikus nie jest.
anonim2015.07.24 19:12
Niestety 95% ludności nie ma szans na dotrzymanie ascezy w temacie "miłość" natura ukształotwała nas genialnie - czyli wiedziała że przez 99% historii człowieka na ziemi będą fale głodu, śmierć na każdym kroku, itp. Dlatego taki silny popęd sexualny (ludzie pierwotni czy dzikie plemiona Amazonii dożywają zazwyczaj 30stki !) Z tego powodu bezsensem są jakieś "ramadany" nie dziwne że po takim sztucznym przymusie rośnie liczba gwałtów. Religie uwielbiają kwestie sexualności ponieważ wiedzą że najłatwiej nią wywołać u ludzi poczucie winy (będzie je miało jakieś 98% facetów o ile uwierzą w bzdety), i nie tylko można także sterować i zmuszać ludzie to złych czynów w imię "70 dziewic po śmierci" i tym sposobem grac na naturze ludzkiej....