09.05.20, 17:15Screenshot Youtube / Screenshot Youtube - radio wnet

Rząd mniejszościowy i wybory 23 maja?! Trwa narada w siedzibie PiS

Na ul. Nowogrodzkiej w Warszawie w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości trwa narada, w której uczestniczy prezes Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Elżbieta Witek, a także wicepremier Sasin i szef MON Mariusz Błaszczak. Bardzo niepokojące wpisy pojawiły się na twitterze prof. Krystyny Pawłowicz. „Módlcie się za Polskę” – pisze była poseł.

Onet poinformował, że PiS jest gotowe przenieść wybory prezydenckie jednak na 23 maja. Jak jednak czytamy, nie zapadła ostateczna decyzja liderów Zjednoczonej Prawicy w tej kwestii. „Od wczoraj trwają gorące analizy przede wszystkim pod kątem prawnym” – informuje portal.

Dowiadujemy się też, że ostateczna decyzja ma zapaść w trakcie trwającego właśnie spotkania.

Łukasz Jankowski z radia WNET napisał:

No i chyba możemy się żegnać z porozumieniem między PiS a Porozumieniem. Poprawki przygotowane przez @JEmilewicz @LukaszSchreiber udają się do kosza a przed 24 pani marszałek ogłosi przeniesienie wyborów na 23 maja. To obecnie najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń”.

O tym, że PIS może zdecydować się na przeniesienie wyborów na 23 maja informował dziś „Dziennik Gazeta Prawna”. Jak czytamy, chodzi o obawę, że Sąd Najwyższy pokrzyżuje plany dotyczące wyborów. Prawo i Sprawiedliwość obawia się, że SN wyborów nie unieważni, ale nie zajmie wobec nich stanowiska. To jednak ma wywoływać duże napięcie w koalicji, głównie jeśli chodzi o polityków Porozumienia.

 

Gazeta Wyborcza” z kolei pisze o innej z rozważanych opcji, w której uczestniczyć miałaby Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych. Portal Onet.pl relacjonuje:

 

Miałoby ona na nieoficjalne żądanie PiS uznać, że wybory 10 maja się nie odbyły, więc nie można stwierdzić ich nieważności. Dodatkowo izba miałaby stwierdzić, że proces wyborczy trwał, ale nie doszło do samego aktu głosowania i należy to szybko naprawić”.

 

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek miałaby wówczas wyznaczyć nowy termin, a więc 23 maja.

dam/onet.pl,"Gazeta Wyborcza","DGP"

Komentarze

Jan Radziszewski 2020.05.11 16:43
Co ma wisieć - NIE UTONIE tzn kto ma być w PIEKLE w piekle będzie !!! Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Jan Radziszewski 2020.05.11 10:33
taka prawda 6 maja 2020 09:50 WEZWANIE JEZUSA NAZARETEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA Moja trzoda, strzeżcie się masowych kampanii szczepień, finansowanych przez elity i chronionych i promowanych przez organizacje międzynarodowe, ponieważ szczepionki te mają na celu zdziesiątkowanie światowej populacji. Ogłaszam wam specjalną szczepionkę, która według elit służących złu uchroni całą ludzkość przed pandemiami; Uważaj na tę szczepionkę, ponieważ pochodzi ona z Mikroczipa, który po wstrzyknięciu do populacji narodów oznaczy ją znakiem bestii. Międzynarodowe organizacje i elity, które rządzą tym światem w milczeniu, chcą kontrolować ludzkość, aby przygotować ją na pojawienie się Antychrysta….pamiętajcie, że każdy, kto jest naznaczony znakiem bestii, straci życie Ducha i nie będzie już Owcą mojej trzody. Już wkrótce środki masowego przekazu zaczną ogłaszać masową kampanię szczepień dla całej światowej populacji, która będzie sponsorowana i finansowana przez elity i organizacje międzynarodowe. Przed szczepieniem przeprowadzą spis ludności na świecie w celu ustalenia liczby niemowląt, dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Nie bójcie się, ufajcie i módlcie się, a Niebo zajmie się ochroną was. Wszystko to zacznie się dziać po Ostrzeżeniu i Cudu; wszyscy, którzy nie są wpisani do Księgi Życia, zostaną utraceni….. Moja trzoda, wirusy i pandemie będą pretekstem do masowego szczepienia ludzkości; Te szczepionki rozbudzą nowe pandemie, które w ogromnej ilości zdziesiątkują populację świata. Podczas ostatniego panowania mojego przeciwnika ludzkość oznaczona Mikroczipem straci swoją tożsamość jako istota ludzka; Nie będą już mieć nazwy, ale będą znani pod numerem, który zostanie zakodowany w pamięci „Wielkiego Brata”…. http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/mensajesrecientes.html
Walter2020.05.10 17:19
Jacek Sasin miał wydrukowanych kart do głosowania o 3 mln więcej niż liczna uprawnionych, to znaczy szykowano gigantyczne fałszerstwo. Wystarczyło podmienić karty do głosowania. Natomiast nie wydrukowano kart do głosowania na drugą turę. Karty do głosowania zostały wydrukowane bez podstawy prawnej. Andrzej Duda złamał następujące artykuły konstytucji: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190 i jest posłusznym wykonawcą poleceń Jarosława Kaczyńskiego. Afery PiS: Getback, Skoki, KNF, PCK, Pegasus, CBA, NBP, Bartłomieja Misiewicza, Michała Dworczyka, Jana Szyszki, Stanisława Koguta, Łukasza Piebiaka, Mateusza Morawieckiego, Jacka Sasina..... Austriak G. Birgfellner zeznał w prokuraturze, że Jarosław Kaczyński wyłudził od niego łapówkę w wysokości 50 tys zł dla księdza Rafała Sawicza. Posiada świadków i dokument potwierdzający wypłatę powyższej kwoty w banku. Prokuratura podległa Zbigniewowi Ziobro nie zajęła się sprawą. Jeden poseł z PiS-u powiedział powołując się na Włodzimierza Czarzastego: "jak nie będziemy rządzili, to będziemy siedzieli". Dziwi mnie, że są wyborcy którym podobają się te wszystkie nikczemności rządzących. Polska zasługuje na lepsze rządy.
Hity kinowe online 2020.05.10 11:41
Oglądaj 365 dni oraz inne hity kinowe w domu! https://filmvod.pl Świetna wyszukiwarka filmów oraz seriali online. Nie przegap dzisiejszego hity oglądaj online Na komputerze czy tablecie! Kosz do serwisu to 19,99 jednorazowo!
Zenon2020.05.10 9:47
Gowin zdrajca na śmietnik historii!!
Sprytny ninja2020.05.10 8:59
cały czas trwa sprzątanie po Gowinie. Może wreszcie czas sprzątnąć Gowina? Niech brudzi u dawnych sojuszników.
ceramik2020.05.10 8:41
Co ten Gówin wyprawia? Mamy tak wielu dywersantów w rządzie opłacanych szeklami. Oni robią kolejne podejście do obalenia polskiego rządu, a prawo w ogóle nie widzi, że to realne próby przewrotu. O co chodzi?
anonim2020.05.10 5:33
Powtórka z roku 2007 się zbliża.
Walter2020.05.10 2:09
Przeprowadzenie wyborów odebrano Państwowej Komisji Wyborczej, a powierzono Jackowi Sasinowi, gdyż mają zostać masowo sfałszowane. Zamówiono o 3 mln kart wyborczych więcej niż ilość osób uprawnionych, w celu ich podmiany. Karty wyborcze zakreślone na kandydatów opozycyjnych maja być masowo podmieniane na Andrzeja Dudę. Nawet nie przewidują przeprowadzenia drugiej tury, gdyż nie ma na nich kart wyborczych. Samorządowcy nie powinni przekazywać danych osobowych Jackowi Sasinowi przed dniem 23 maja 2020 r.
ceramik2020.05.9 21:01
Gówin na księżyc. Wybierzcie Polaka na szefa Porozumienia.
Pat2020.05.9 19:58
Kiedy wreszcie polski rząd wystosuje ostrą notę do Berlina i wezwie niemieckiego ambasadora na dywan??
Urszula2020.05.9 20:41
A po kija?
Sprytny ninja2020.05.9 19:54
Przez te 2 m-ce byłyby okupowane wszystkie ulice, place. Słowem gra o wszystko. Gowin wcale nie ustąpił, on gra już w innej drużynie.
Magda2020.05.9 19:51
Przeczytajcie i podawajcie dalej! Apel o ocalenie Narodu Polskiego i naszych wolności, starego świata: https://www.pch24.pl/w-obliczu-powaznego-kryzysu--apel-do-kosciola-i-swiata,75850,i.html
Polexit2020.05.9 19:33
Brawo Panie Prezesie!!! Wybory muszą odbyć się w zgodzie z obowiązującymi przepisami, a tu Konstytucja jest najważniejsza. Gonić gowinowców aż do piekła!!! Jeszcze raz brawo Panie Prezesie!!!
ABBA2020.05.9 19:14
Łajdacy od 2015 roku straszą, że będzie źle, od momentu, kiedy PiS przejął władzę. A tu z roku na rok jest coraz lepiej. I rząd PiS świetnie sobie radzi z pandemią. W Polsce zmarło 777 osób , w Wielkiej Brytanii prawie 32 tysiące, we Francji - ponad 26 tysięcy. Jak zakuty trzeba mieć łeb, żeby nie zobaczyć, ze rząd PiS uratował tysiące Polaków!!!! Matko Boża, Królowo Polski, nie pozwól, żeby wbrew woli wyborców władze przejęli znowu oszuści i zdrajcy!!!!
JS2020.05.9 19:02
Pan Gowin zaczął się bać ostrzeżenia p. Komorowskiego aby uważał w ciemnych zaułkach ? Pozdrawiam
WAWA2020.05.9 18:40
Obawiam się, że istnieje jeszcze jedna możliwość. Jutro odda swój głos Jarosław K. Min. Sasin przyniesie w tym celu urnę, a później "policzy głosy". Następnego dnia ogłosi, że PAD zwyciężył w wyborach ze 100-proc. poparciem.
BieS2020.05.10 11:09
Chodzisz jeszcze w pampersach?
Olej2020.05.9 18:27
Pan prezes Kaczyński, którego popieram, uznał kiedyś w swoim idealizmie, że da się zmienić Polskę bez pięści. Otóż właśnie się dowiadujemy, że się nie da. I wiedza będzie dla wszystkich bolesna a dla Polski katastrofalna gdyż jak dojdzie do utraty przez PiS władzy i PO-wrotu, zmiany rozegrają się na ulicy. I poleje się krew.
PiSowiec po ojcu i dziadku2020.05.9 18:26
Nie wypisójcie bzdur!!! Zebranie na Nowogrodzkiej jest po to żeby ustalić dzień wyborów i to nie w maju! Pan Kaczyński to człowiek honoru i Mąż Stanu który to co obiecał Gowinowi, wypełni!
StanPio2020.05.10 8:26
Co za bzdury piszesz! Myślisz, że Kaczor nie widzi, że Gowin to szantażysta? Czy szantażysta ma prawo lub rozum liczyć, że szantażowany będzie posłuszny i lojalny wobec szantażysty? Tym bardziej, że część kliki szantażystów jest w zmowie z wrogami Polski!
anonim2020.05.9 18:06
A mogli gowinowcy nie głosować wczoraj za tą ustawą. Jak się kaczorowi podaje rękę to trzeba później palce liczyć. Zaś premier Gowin będzie mógł sobie pomachać tym swoim papierkiem niczym onegdaj premier Chamberlain.
Lewacka kretynizacja polski 2020.05.9 18:10
Stasiu, weź tabletkę. Nie ! Weź dwie, bo jedna już nie działa. :)
Sanitariusz Pogotowia2020.05.9 18:15
To denaturat a płyny odkażające zaginely!
KATOLIK POLAK2020.05.9 18:04
Dlaczego Kaczyńskiemu zależy na jak wcześniejszych wyborach? Bo wie że za kilka miesięcy będzie w Polsce bardzo źle, będzie tragicznie! sami zobaczycie!
Lewacka kretynizacja polski 2020.05.9 18:08
Nie strasz ,nie strasz, bo się ze.srasz, lemingu.
ABBA2020.05.9 19:17
Strachy na Lachy! Łajdacy straszą od 2015 roku, że w Polsce będzie źle. Ludzie się już na to uodpornili. Źle będzie na pewno, gdy łajdacka opozycja przejmie władzę.
Polexit2020.05.9 19:36
Te same strachy słyszę już od sześciu , nie od sześciu bo od szesnastu lat!!! Straszenie PiSem, to wasz, złodzieje, program!!!
Newsroom2020.05.9 18:02
To byłoby dobre wyjście z tego kryzysu epidemiologicznego wyborczego oraz przewajchowanie na boczny tor niepewnego kolaborującego z opozycją Gowina ! Wybory prezydenckie oraz parlamentarne za jednym zamachem. Zaoszczędzono by mnóstwo pieniędzy. PiS z takim poparciem może robić niemal co chce, a to wyczyściłoby scenę polityczną ze złogów postkomunizmu - z opozycji, został by tylko dym i niedopałki. Poparcie mają mizerne - więc jest okazja by ich rozjechać jak karton po margarynie przez Tira ! Widać że Berlin i Kreml grają opozycją bo chcą za wszelką cenę obalić rząd oraz chcą ponownie Polskę włączyć w swoją strefę wpływów. Teraz mamy wybór czy chcemy być w bloku anglosaskim wraz z USA, Kanadą Australią, Japonią itd, czy też ponownie w strefie Berlina Kremla oraz Chin ?? To są teraz decydujące chwile za które prosi na prof Pawłowicz byśmy się modlili - kochani to nie są żarty !!
Polak2020.05.9 18:00
Zaden Rząd mniejszościowy , jeżeli gowinowcy nie poprą rządu - to po wyborach Prezydenckich wybory parlamentarne . PIS szybko kończy kabaret z virusem , w wyborach parlamentarnych jadąc na wysokich notowaniach bierze większość w Sejmie. Gowinowcy wypadają za burtę !!!! Ale oni o tym wiedzą i dlatego nie będzie to Rząd mniejszościowy , tylko z gowinowcami -większościowy , ale oni przechodzą do PIS , Gowin zostaje sam . Ale tego wymaga wyższa Racja Stanu , o której to dowiecie się już niedługo-do dwóch miesięcy !!
Toni 2020.05.9 17:55
Im szybciej się zrobi wybory tym lepiej, bo kazdy termin antypolska opozycja będzie krytykować, do wyborów kopertowych nie potrzeba żadnych poprawek. Gowin zrobił błąd zadając się ze zdrajcami opozycyjnymi z POniemiecką hołotą i sowiecką z N,którą załozył wychowanek ruskiego osrodka wojskowego z pod Moskwy Petru. Lewica to też starzy komuniści złączeni ze zboczeńcami, a tygrys, czy Hołownia to też ludzie antypolscy przyjaciele Tuska. Gowin nie pierwszy eaz mieszał w rządzie bo ta hołota antypolska ciągle go podpuszczała. Trzeba tę antypolską zarazę zniszczyć w wyborach raz na zawsze by juz nigdy nie dostali się do polityki zdrajcy antypolskie.
katolicka kretynizacja polski 2020.05.9 17:47
To było do przewidzenia. Pokurcz upokorzony przez Gowina nie odpuści. Za wszelką cenę będzie chciał pokazać, że to jego jest na wierzchu. Urażona duma szaleńca. Typowy sfrustrowany stary kawaler który nie umie się z nikim dogadać, kipiący nienawiścią do wszystkiego i wszystkich. Cykliczne awanturnictwo jest mu potrzebne do życia jak powietrze, bo w ten sposób daje upust swoim frustracjom jako przegryw życiowy.
AS2020.05.9 17:51
No co, wieśniaczku. Ciągle ci mało?
Reytan2020.05.9 17:54
Zalosne wypociny impotenta ubeckiego.
Lewacka kretynizacja polski 2020.05.9 18:01
Sam jesteś umysłowym pokurczem, ciulu. Chętnie spotkałbym się z tobą osobiście i wytłumaczył ci to manualnie, chamski cycu, mongole z ruskich stepów. Takie małe, podłe gnidy jak ty, pewnie wykluwają się w miejskich szaletach,bo od urodzenia napchane są gównem, co przebija w każdym twoim wpisie. Takich ludzi podłego stanu jak ty, nie powinno się wypuszczać z psychiatryków. Pamiętaj wacku czerwony, że takie szczyny, komusze popłuczyny jak ty, Panu J.Kaczyńskiemu mogą, co najwyżej, czyścić buty i kocią kuwetę.
Thomas2020.05.9 22:26
Ty czerwona świnio
mimo2020.05.9 17:44
Tak, „Módlcie się za Polskę” „…w Polsce pojawi się pierwsza w Polsce sieć 5G. Zasięgiem zostaną objęci mieszkańcy siedmiu polskich miast…” https://www.tvp.info/47962541/razem-z-5g-przyszla-panika-i-dezinformacja-chaos-wspiera-rosyjska-propagande
anonim2020.05.10 5:35
5G, bójcie się ciemnogrodzianie.:)))
kibic2020.05.9 17:44
Tak trzymać, szuja Gowin niech spada w objęcia komuny, LGBT i innych POpaprańców. Na prawicy nie ma miejsca dla zdrajców.
Her Flick2020.05.9 18:21
No ta - oczywiście. A Chiny się zbroją.
Lewacka kretynizacja polski 2020.05.9 17:44
"Porozumienie" niech zacznie wreszcie logicznie myśleć ! Jeśli nie będą szli ręka w rękę z PIS, przestaną istnieć i zdemolują Polskę ku uciesze Niemiec, Rosji i rodzimej Targowicy. Czy naprawdę tego chcecie ??? Brawo rząd ! Brawo prawica ! W jedności siła !!!
Marian2020.05.9 17:42
Rzad mniejszosciowy przy takiej opozycji to katastrofa.Kaczynski o tym wie wiec w lipcu jezeli do tego dojdzie wybory parlamentarne.Komorowski przepowiedzial tragiczny lot do Smoleńska, teraz postraszyl Gowina "ciemnym zaułkiem"Widomo ze on ma kontakty z czerwonymi khmerami z WSI i może Gowin sie przestraszył.
Zadaj pytanie2020.05.9 20:14
Czy wolno spytać, skąd to wiadomo? Skąd wiadomo, że Komorowski kogoś straszył albo że ma powiązania z "czerwonymi khmerami" (bardzo radykalne porównanie) z WSI? Czy z książek Sumlińskiego, które nie mają bibliografii, ale stwierdzono w nich cytaty z powieści sensacyjnych? Co oznacza termin "opozycja", skoro nie jest ona jednorodna? Skąd pewność, że rządy PiS są lepsze niż ewentualne działania nowego rządu PO lub Lewicy?
Marian2020.05.10 7:40
Jako Marszalek Sejmu spotykal sie chyba z 3-ma i byl w tej sprawie oficjalnie przesluchiwany.Chodziło o Aneks z Raportu o likwidacji WSI."Prezydent gdzies poleci i wszystko sie zmieni"to jego slowa wypowiedziane chyba dwa miesiace przed Smolenskiem.Po osiagnieciu porozumenia Kaczynskiego z Gowinem powiedzial"Gowin niech uwaza gdzies w ciemnym zaulku".Opozycja jest jednorodna do totalnych dolaczyla super "patriotyczna"Konfederacja.Braun i Korwin wspolnie z KOD,Obywatelami RP,Palikotowcami i jakas inna swołoczą sieja antyrzadowy zamęt w ostatnich dniach.
Huehue2020.05.9 17:39
Nie ma demokracji w Polsce. Wszystko zapada w kabinecie kurdupla. Rzecz niespotykana od czasów upadków komuny.
Lewacka kretynizacja polski 2020.05.9 17:47
Kurduplem umysłowym jesteś ty POpaprańcu, szkodniku z Targowicy. Prezesowi J.Kaczyńskiemu to ty do pięt, pokurczu nie sięgasz. Na pohybel tobie i tobie podobnym mądrym inaczej lemingom.
ABBA2020.05.9 19:03
Puknij się w zakutą czachę! Termin wyborów nie jest ustalany przez ciebie lub przeze mnie. Konstytucja mówi kiedy mają być: 100 do 75 dni przed upływem kadencji prezydenta, czyli przed 6 sierpnia. A termin dokładny w tych widełkach ustala marszałek sejmu, na ogól w porozumieniu z wiekszością sejmową. Ponieważ koperciarz przetrzymał w senacie ustawe o głosowaniu korespondencyjnym, nie zdążyliśmy na ustalony termin, czyli na 10 maja. Wg konstytucji wybory moga się odbyc do 23 maja, marszałek moze termin przesunać. Nie ma tu żadnego łamania demokracji. To opozycja z piekła rodem chce łamać Konstytucję przez wprowadzenie stanu klęski ( nie ma w Polsce żadnej klęski żywiołowej, jest epidemia!!!!) i na drodze puczu, wbrew woli wiekszości społeczeństwa chce przejąć władzę a następnie odsunać wybory w siną dal. To łajdacka opozycja łamie demokrację i kłamie, że to rzad!
katolik2020.05.9 21:39
Ty od pukania się w zakutą czaszkę,dowiedz się co to jest decyzja administracyjna i czy można ją zmienić!!!!!!
Karol2020.05.9 19:13
Ciekaw jestem, czy jakbys dostal w morde tez bylbys taki huehue !
Goń bolszewika2020.05.9 21:10
Ale ten "kabinet" jest w W-wie! A za rudego gdzie zapadały? Już nie wspomnę o Kwasie. Pozdro
eRKa2020.05.9 21:57
Mniej niż "0" tak śpiewał Panasewicz, czy znasz chociaż to, bo widać, że do szkoły chodziłeś/aś ZAKRĘTASEM i dlatego masz taki marny, a raczej mierny wpis. Następnym razem wysil swój umysł, to pomorze Ci się rozwijać. Powtórzę jeszcze raz, że tylko człowiek głupi otacza się GŁUPKAMI. Pojmujesz sens tych słów /?, bo być POPYCHADŁEM w rękach innego, to robią tylko głupcy, którzy niczego w życiu się nie nauczyli i teraz to sobą reprezentują. ZAPAMIĘTAJ więc, że nauka, to potęga umysłu i klucz do sukcesów. Więc uczyć się trzeba i to stale, ale od ludzi mądrych i uczciwych, lecz nie za wszelką cenę od ludzi złych i głupich ziejących swoją nienawiścią i głupotą. Połóż się spać i przemyśl to, a jutro rozwidni się Twój umysł.
Thomas2020.05.9 22:21
Idź się wyspać.
Sprzedajna Szmata G.Braun2020.05.9 17:34
i nie jest to wniosek ale obserwacja empiryczna! "Ale K.uurwa ja pie.r.dole!" -cytując elitę stałych odwiedzających: @Piotr Nowak „Je...ać ich nożem...”. -cytując elitę KO
anonim2020.05.9 17:44
:) I ch.uj ci w dziąsło! Nie zapominaj! Żeby mi to było ostatni raz!
Reytan2020.05.9 17:49
Kultura Komuny pochodzi z Moskwy.
Piotr Nowak2020.05.9 17:52
No skoro tak mówisz... Dzięki za info.
Nowakowski2020.05.9 18:00
Nowak, a tobie w doopę
Sanitariusz Pogotowia2020.05.9 18:13
A czemu chcesz życzysz mu przyjemności?