03.07.20, 16:45Fot. Aleksander Zieliński, via: Flickr CC 2.0

Solidarność Walcząca wyraża poparcie dla Andrzeja Dudy

- „Stowarzyszenie Solidarność Walcząca, które w statucie ma wierność ideałom podziemnej Solidarności Walczącej wyraża swoje poparcie dla prezydenta Andrzeja Dud” – pisze w swoim oświadczeniu zarząd Stowarzyszenia Solidarność Walcząca.

Zarząd Stowarzyszenia Solidarność Walcząca poparł ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudę w II turze wyborów.

- „Uważamy, że jego postawa w czasie pierwszej kadencji i świetna współpraca z wywodzącym się z naszego środowiska premierem Mateuszem Morawieckim umożliwiła Polsce osiągnięcie w ostatnich latach bezapelacyjnych sukcesów społecznych i gospodarczych, a w ostatnim okresie pandemii koronawirusa ich współdziałanie zaowocowało tym, że szybko i skutecznie ratowane są przedsiębiorstwa i miejsca pracy, a gospodarka Polska przechodzi ten trudny okres względnie łagodnie w stosunku do innych krajów Unii Europejskiej” – ocenia Solidarność Walcząca.

Podkreślono też, że SW liczy na to, iż wybór Andrzeja Dudy na drugą kadencję będzie gwarancją dążenia do celów, o które w latach 1982-1990 walczyli ludzie działający w podziemnej Solidarności.

kak/PAP, niezależna.pl

Komentarze

JAGODA2020.07.4 20:05
KRÓLUJ NAM CHRYSTE, ZAWSZE I WSZĘDZIE! MIEJ W OPIECE NARÓD CAŁY, KTÓRY ŻYJE DLA TWEJ CHWAŁY...... PROWADŻ NAS DO SIEBIE .....AMEN!
Jan Radziszewski2020.07.4 4:22
Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson. Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas. Ojcze z Nieba Boże - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Boże - zmiłuj się nad nami. Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami. Matko, Boża Rodzicielko - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski 20 lutego 2020 roku przez Boga Ojca Intronizowany - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, z serc narodu na Króla Polski uproszony - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, - nad Nowym Jeruzalem Panujący - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, Królestwo Dwóch Serc Miłości w Polsce Tworzący - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski i Matko Boża Królowo Polski - panujcie nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – Boże porządki zaprowadzający w Polsce - zmiłuj się nad nami Polakami. Jezu Chryste Królu Polski – nad Polską czuwający - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – Polskę oczyszczający z grzechów - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – darzący kraj wybrany nad Wisłą wielkimi łaskami - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – oczyszczający serca, dusze, ducha i umysły Polaków - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – zawsze nad Polską czuwający - zmiłuj się nad nami. Panie Jezu Chryste Królu - zmiłuj się nad nami. Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam Panie! Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas Panie! Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - obdarz nas pokojem! 3x Chrystus Królem, Chrystus Wodzem, Chrystus Chrystus Władcą nam.
katolicka kretynizacja polski ✡️2020.07.3 17:02
A ja do drugiej tury towarzyszom radzieckim nie tylko obciągam ale i lecę kakałko. 🏳️‍🌈
Anka2020.07.7 0:52
w te piekne usta trzaski?dajesz---
Anka2020.07.7 0:58
trzaskaj ile wlezie trzaskaj trzaskaj w swiatowy dzien pocałunku zezwalam--- potrzaskaj sobie kretynie w kakale upaprany oto twoj swiat twoj ideal cele marzenia dazenia i smród
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.3 16:58
Kościół nie chce ścigać w swoich kręgach pedofilów ani tych którzy ich chronili, a PADalec ich ułaskawia. O co tu kurvva chodzi?
katolicka kretynizacja polski 🕎2020.07.3 17:04
„Zaznaczam też, że mam wśród mych bliskich osoby uważane obecnie w Izraelu za Żydów,…” Szabes dzisiaj ! L'chaim towarzysze ✡️ !