03.11.19, 15:25Fot. Lukas Plewnia via Flickr, CC BY-SA 2.0

Wybory prezydenckie. Kosiniak-Kamysz: Jestem gotowy

Żeby wygrać wybory prezydenckie, nie wystarczy być dzisiaj kandydatem formacji politycznej. Trzeba być kandydatem szerokiego porozumienia” - mówił dziś w Wierzchosławicach lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz

Jak dalej dodał:

[…] do takiego szerokiego porozumienia chciałbym wezwać wszystkie siły polityczne”.

W trakcie swojego przemówienia na uroczystym posiedzeniu Rady Nadzorczej zapewnił, że „jest na to gotowy”. Stwierdził jednak, że najpierw konieczne jest zjednoczenie różnych środowisk i zbudowanie ich:

[…] nie w kontrze do jakiejś partii, ale coś ponadpartyjnego, właśnie ruch obywatelski”.

Jego zdaniem Koalicja Polska musi budować „autentyczny ruch społeczny”. Dodał, że inne partie zatraciły swój obywatelski charakter. Zapowiedział też, że KP w najbliższych stu dniach złoży projekt ustaw mających zmienić Polskę na lepsze. Wskazał tu szczególnie na służbę zdrowia.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Nina2019.11.6 19:09
Gotowy do pieprzenia. Jak przestaniesz być gotowy to viagra ponoć pomaga.
nie ślepy2019.11.3 23:14
Jest gotowy?...chyba na badanie psychiatryczne!
Antek z Czerniakowa2019.11.3 21:15
Kosiniak ( to raczej do kosy), wam to kury szczać prowadzać a nie wyciągać łapy po rządy w Jaśnie Rzeczpospolitej !!!
Walter2019.11.3 19:20
Andrzej Duda wielokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Objął patronat nad uroczystością związaną z 75-leciem powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Polacy zasługują na lepszego Prezydenta.
GG2019.11.3 19:07
POLACY PAMIĘTAJA OFE I PODNIESIENIE WIEKU EMERYTALNEGO. NIE MA ZADNYCH SZANS.
Zibi2019.11.3 17:48
Kosiniak Kamysz PSL rządzili razem z PO przez 8 lat gdzie był ministrem pracy a teraz udaje polityczną dziewicę.Kosiniak Kamysz podniósł wiek emerytalny zabrał kasę z ofe i ścieniał pracowników którzy składali pisma z Solidarności. Kosiniak to stara zgrana karta mimo młodego wieku ten Pan już był i rządził dziękujemy. Kosiniak i PSL w wyborach do PE puszczało nieoficjalnie oko do LGBT a potem się wycofało ponieważ słupki poparcia poleciały w dół teraz znowu będzie udawał konserwatystę. Kosiniak jest całkowicie niewiarygodny politykiem który będzie realizował politykę z czasów rządów PO-PSL!!!
Piotr Nowak2019.11.3 16:13
Ten, który należy do zielonej szajki przestępczej, który ukradł Polakom 156 MLD zł z OFE, ten co wydłużył wiek emerytalny Polakom do 67 lat i ten która klaskał jeżdżewskiemu za plucie i obrażanie katolików chce być prezydentem wszystkich Polaków. Powiedzcie mi, czy ja śnię, czy to dzieje się naprawdę ?! Bo jeśli naprawdę to należałoby go natychmiast wysłać do domu wariatów !!!!
zatroskany2019.11.3 16:07
Nie patrzy z kim się jednoczyć, nawet z wrogimi Polsce partiami. to ma być prezydent.
XYZ2019.11.3 16:04
Na Dudę zagłosuje elektorat PISu,a tych jest mniej niż połowa.
Piotr Nowak2019.11.3 16:17
Masz rację XYZ ! No to będziemy mieć kamyka, albo jakiegoś lewicowego wnętra lub świra np. szczażasty, biedroń lub śmiszek, a może ten z tym ogromnym łbem - jak mu tam - acha żyd zandberg.....
Piotr Nowak2019.11.3 16:03
Zielona szajka arbuzów chce mieć wodza w Belwederze ?!!!
Piotr Nowak2019.11.3 16:02
Kamyk mówi, że jest gotowy - ja pier-dolę ?!!!! Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ..................
Dejzy2019.11.3 15:46
Jest gotowy zebrać baty od Dudy