03.02.20, 17:30fot. Jarosław Roland Kruk / Wikipedia, licencja: CC-BY-SA-3.0

I on chce być prezydentem?! Biedroń drwi z wiary!

Robertowi Biedroniowi podobnie jak Małgorzacie Kidawie-Błońskiej czasami wystarczy pozwolić mówić, aby skompromitował się w oczach Polaków. Kandydat Lewicy na prezydenta tym razem drwi z wiary, kapłanów oraz katolików.

W trakcie konferencji prasowej, która została zorganizowana przed Miejskim Szpitalem Zespolonym w Częstochowie Biedroń nawiązywał do Pielgrzymki Parlamentarzystów na Jasną Górę, która miała miejsce w niedzielę. Uczestniczyła w niej między innymi marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Gdy jeden z przechodniów zapytał Biedronia: „Co w tym złego?” po tym, jak ten odnosił się do pielgrzymki polityków, kandydat Lewicy stwierdził:

Nie powiedziałem, że to coś złego. Ale wolałbym, żeby politycy pielgrzymowali tam, gdzie jest ich miejsce”.

Europoseł skomentował też słowa jednego z przechodniów, który mówił o tym, że nie może dostać się do specjalisty urologa. Biedroń stwierdził:

Dzisiaj rządzący tak rządzą, że pan nie może się dostać do urologa, ale mają czas zawierzać Polskę Matce Boskiej Częstochowskiej”.

Powiedział też, że rządzący zamiast klękać przed istotnym problemem jakim jest stan służby zdrowia, „[…] mają czas na to, żeby zajmować się klękaniem przed biskupami”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Po prawej Ty po lewej ja2020.02.5 15:04
Droga Frondo, gdzie w tych słowach jest kpina? Prawdą jest przecież, że politycy są wybieranie na reprezentantów narodu w rządzie. To jest ich praca - debatowanie nad tym jak sprawić, żeby żyło się nam lepiej. (A nie... czekaj... PiS chce żeby tylko część miała lepiej, a resztą spycha do rynsztoka nie szczędząc obelżywych słów i zwyczajnych kłamstw.) Pracą księży, biskupów, innych hierarchów i przewodników duchowych jest dbałość o wiarę wyznawców swojej religii, o prowadzenie życia godnego, uczciwego, wolnego od nienawiści i pogardy (A nie... to głosi tylko buddyzm jako filozofia. Reszta tylko, w imię pięknych haseł i z Bogiem czy innym Allahem na ustach, walczy z innowiercami i ateistami, a zamiast łączyć, dzieli.) I teraz uwaga! Będzie konkluzja: Każdy polityk jest człowiekiem i jak każdy człowiek ma prawo do swojej wiary czy niewiary. Natomiast jeśli taka prywatna część jego życia przeszkadza mu wykonywać obowiązki służbowe, no to chyba proszę państwa coś jest nie tak. No bo na jakiej podstawie pracownikowi należy się wypłata, za realizowanie prywatnych zajęć podczas pracy?
Kazimierz2020.02.4 14:23
Jak myślicie, czy on ma wirusa HIV?
Andrzej2020.02.4 7:52
Życzę Biedroniowi i temu drgiemu na Ś, totalnego zatwardzenia i hemoroidów za to że szkodzą nam wszystkim poprzez swoje szkodliwe wypowiedzi.
orgi2020.02.4 6:53
chore i zboczone dywagacje pierdonia to nie moja bajka , trudno sie zgodzić na wycieczki po zwieraczu i jelicie grubym w towarzystwie tego jeb...tego żyjątka .......
Tylko prawda sie liczy.2020.02.4 2:46
Biedron jest ordynarnym lewakien -zboczencem. Demokracja byla dobra w starozytnej Grecji i od tego czasu, przeszla rozne koleje losow az do czasow komunistycznych, gdzie wypaczyla sie kompletnie.Dzieki tej demokracji ten debil Biedron istnieje -- mam nadzieje, ze zdecydowana wiekszosc Polakow go wysmieje i zakonczy kariere podlego lewaka.
orgi2020.02.4 6:55
raczej " śmierdzącą kałem bolszewicką wywłokę "
Jacenty2020.02.3 23:19
Sugerowałbym Autorowi, żeby się zastanowił, co chciał tym tekstem przekazać. Niech przeczyta sobie w skupieniu na głos raz i raczej zaklnie, bo w tym sensu nie ma.
anonim2020.02.3 22:30
A to pamiętasz? "Oddajcie Bogu co boskie, a co cesarskie Cesarzowi" To też wg ciebie "drwina z wiary" @dam? W jaki sposób bycie ateistą czy homosiem uniemożliwia bycie prezydentem? Przecież to jak sama nazwa wskazuje "najwyższy urząd w państwie" - prezydent jest więc tylko urzędnikiem. Sługą i ministrem wszystkich obywateli. Czy wg ciebie @dam zatrudnianie homoseksualistów czy ateistów na stanowiskach urzędniczych jest niewłaściwe?
EMA2020.02.4 18:00
Biedron nie powinien byc prezydentem niczego...to maly czlowieczek wygadujacy bzdury i zupelnie niewiarygodny
Bronek2020.02.3 22:09
Gnać tę ciotę. Myśli, że może więcej?
anonim2020.02.3 22:31
Pedał póki co może dokładnie tyle samo co ty. Póki co nie uchwaliliście jeszcze waszych odpowiedników "ustaw norymberskich" wymierzonych w homosi.
emhyr2020.02.3 22:08
Kwaśniewski jako JEDYNY był preziem 2 kadencje i był ateistą a religie miał w rzyci. Nabożny Bolek z matkami boskimi w klapie przegrał z nim.
orgi2020.02.4 12:21
kanalie i gnidy bolszewickie potrafią się ustawić ..... widać na przykładzie tego pijackiego żyjątka
Prorok2020.02.3 22:04
A mamusi POzrastały się KOści?
frank2020.02.3 21:49
Podstawowy problem z czasem dla Biedronia wynika z faktu, że swój czas za dużo poświęcają w nadmiarze pasji rowerowej, a mimo to nikt nie kojarzy tego ze stanem służby zdrowia. No cóż, każdy ma swoje wartości.
Adrian2020.02.3 21:20
Skoro długopis może być prezydentem, to i Biedroń może
«dam» i «yenn» na jednym jadą wozie 2020.02.3 21:19
Ale «yenna» chyba się pozbyli.
anonim2020.02.3 22:33
Nie bądź jak Bodakowski. Weź się do pracy. Książkę napisz. Na przykład o Romanie Dmowskim! A choćby i trzecią!
asia2020.02.3 21:05
Ileż to było wykładów o wolności i tolerancji , a co mamy, najzwyklejsze chamstwo i prymitywne zachowanie nie uwzględniające praw i godności innych
Leszek2020.02.3 20:54
Biedronkowiec nie rozumie, że sam codziennie klęka przed swoim panem Lucyferem.
Leszek Meszek2020.02.3 20:19
Okres u kobiety /potocznie/.
Ass2020.02.3 19:21
lepiej klękać przed biskupem niż codziennie przed śmieszkiem
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.3 20:15
jakie masz jeszcze fantazje z nimi związane?
Ass2020.02.3 21:51
zupełnie inne niż ty pedrylu
Niejestemrobotem2020.02.3 19:15
Serio tu jest jakakolwiek drwina? Że ulubioną metodą kościoła jest twierdzić, że wszystko to atak na nich, a każda wypowiedź kościoła, nawet agresywna jest w porządku, bo w końcu wolność słowa, to już wiadomo, ale z tego zdania zinterpretować drwinę, to serio, trzeba być mistrzem propagandy. Wy naprawdę myślicie, że ktoś tylko tytuł przeczyta? Biedroń był naprawdę tutaj delikatny. I mówi to co wielu uważa, że Polska polityka jest zbyt klerykalna i należy to zmienić. Bo społeczeństwo nie chce, żeby naszą politykę dyktował Watykan, tylko Polacy. Nie chce zakazu aborcji, nie chce religii w szkole, przestaje chodzić do kościoła, a politycy głównych opcji jeszcze tego nie zauważyli.
hassan2020.02.3 20:23
gdzie tak jest bezboznie nie robocie nawet rzadzacy nie wstydza sie wiary lewacka klika z tym w dupogrzebem naczele kombinuje z tymi homoterrorystami wszystko co swiete sponiewierac zniszczyc opluc odchodami wysmarowac zadnych wartosci swietosci nie maja bez jakichkolwiek hamulcow niszcza co im na drodze stanie . nazwac to bydlem to bym bydlo obrazil
Niejestemrobotem2020.02.3 21:00
63%-70% (zależnie od sondażu) uważa, że kościół nie powienien mieszać się do polityki, podobnie uważa, że związki między władzą a kościołem są zbyt bliskie. 53% popiera aborcję na żądanie do 12 tygodnia (gdzie władza chce jeszcze bardziej zaostrzyć, co popiera ok 10%). 52% uważa, że religia powinna odbywać się w parafii, a nie w szkole. Mniej niż 40% zobowiązanych katolików było w kościele przy ostatnim liczeniu, czyli w stosunku do całości populacji to ok 30%. To dane dla całej Polski. Są rejony bardziej i mniej religijne, ale ogólnie tak to wygląda dla całości. A biorąc pod uwagę, że młodzi w pl są co pokolenie coraz mniej religijni, to będzie jeszcze mniej korzystnie dla kościoła w przyszłości.
zenio2020.02.3 22:04
Naucz się durniu chociaż poprawnie własnego języka.
Marcin2020.02.4 16:35
Musicie wygrać wybory to może tak będzie jak piszesz zgodnie z Waszym życzeniem a na razie siedzieć cichutko i irytować się, iż naród który jest za PIS-em jest jednocześnie za Kościołem. Możecie co najwyżej skomleć i ujadać , że chcielibyście innej Polski ale powtarzam .... musicie wygrać wybory i odsunąć PIS od władzy. A żeby to zrobić musicie przekonać wyborców do swoich mądrości o jakich piszesz. Ale cóż jak na razie 2 kadencje się staracie i nic z tego. A więc pozostaje Wam tylko frustracja z tego, że politycy PIS-u i głosujący na PIS są z Kościołem i za tym, żeby religia była w szkole, żeby była aborcja ale w ryzach takich w jakich jest teraz. A dlaczego to nauczyciele uczący dzieci i młodzież nie mogą być w pokoju nauczycielskim z osobą duchowną ? Czyżby obawiasz się, że będą ulegać wpływom Kościoła i może ci co odeszli od Kościoła powrócą do Niego albo ci co nie są w Kościele i nie byli znajdą się w Kościele ? Religia przed wojną była w Kościele to dlaczego mamy brać przykład z PRL-u kiedy to religia została wyrzucona ze szkół ? A może właśnie lepsze podejście do lekcji religii było przed wojną ? Ja nie widzę nic złego, że religia jest w szkole. Nie tylko wiedza ma być przekazywana do głów dzieci i młodzieży ale również a może przede wszystkim najważniejsza księga pisana ręką ludzką ale pod natchnieniem Boga a więc Biblia św.
Niejestemrobotem2020.02.4 18:01
Nie będziemy siedzieć cicho! Tego byście chcieli, prawda? Cenzury? Ci co głosują na PiS to wrogowie Polski, którzy sprzedali siebie i przyszłość za 500+. P.S. Polska i tak się zmieni, już nawet Duda przebąkuje o związkach partnerskich.
Marcin2020.02.5 15:42
Duda to wytrawny lis. Puszcza oko do nich ale ... tylko przed wyborami a Ty się nabierasz na to. Siedzieć cicho to nie znaczy nie spierać si, ę ale na argumenty merytorycznie. Jak na razie to opozycja robi jazgot ale nic konstruktywnego nie potrafi przedstawić a więc czegoś dla rodaków co ich przeciągnie na swoją stronę i nie zagłosują na PIS. Ale na razie cieniutko z tym u opozycji. Co do opozycji kablującej na Rząd w Brukseli u swoich mocodawców. Mogę ich porównać do sportowców biorących doping. Nie mogę wygrać z przeciwnikiem w sposób uczciwy to sięgają po doping, żeby się wzmocnić ale w sposób przecież niedozwolony. To samo z opozycją. Nie może pokonać PIS w sposób demokratyczny uczciwy w wyborach to też sięga po doping po wsparcie polityków parlamentarzystów unijnych z obcych państw. Może wspólnymi siłami uda się obalić PIS i powrócić do koryta. Bo mają wizję, iż niestety PIS może rządzić jeszcze nawet kilka kadencji a oni się zestarzeją i metryka będzie już pozwalała tylko na to, żeby siedzieć na ławeczce w parku i czytać gazety.Ponadto opozycja się strasznie boi, iż przyjdzie i taki czas pod rządami PIS-u, że każdy nieuczciwy ten co ma coś za uszami zostanie rozliczony i pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Wcześniej czy później. I dlatego tacy obywatele nie mogą spać spokojnie. I oni właśnie chcieliby , żeby było jak dawniej a więc , żeby mogli spokojnie zasypiać.
taro2020.02.3 18:53
,,... poslowie maja pielgrzymowac do kubow pedala...,, i ta rodosc w oczach biedronia, swiezy odbyt.
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.3 20:16
a twój odbyt jak mniemam nieświeży?
Japa2020.02.4 11:33
Co to ,,Dumny " ? Naszła Cię chcica i szukasz czystego .?
zenio2020.02.3 22:03
Czy każda wypowiedź katolika z elektoratu pisu musi udowadniać jak skarnie głupie jest to środowisko?Nie możecie wybrać najmądrzejszego wśród siebie,żeby on za was pisał komentarze na jakiś, względnym poziomie?
taro2020.02.3 23:17
myslisz, ze jestes najmadrzejszym z bolszewikow europejskich, poslancem ktorego masa bezmozgow wyslala,by nawracac katolikow?
Urszula2020.02.3 18:49
A gdzie tu jest drwina z wiary? Aaaa, dam. I wszystko jasne.
Arturo2020.02.3 18:48
lewicy nie chodzi oto by był prezydentem ale jako kandydat media łykają każdą wypowiedź i powtarzają lemingom tylko my umiemy rządzić reszta to ciemnogród nieudacznicy psy koty będą miały więcej do powiedzenia niż reszta
sztirlic2020.02.3 18:47
Podskakuj pajacu dalej, to palec boży cię dotknie , jak nijakiego lisa. To bedzie tylko jedno ostrzezenie , potem roslinka.
anonim2020.02.3 22:39
Pamiętaj, każdemu może się taki paluch przydarzyć. Tobie również. I później jakiś Stachu będzie cię mył, podcierał i karmił za pieniądze. Albo co gorsza (i co bardziej prawdopodobne) jakaś Ekaterina czy inna Oksana.
Glaudiusman2020.02.3 18:33
Tacy na żadną władzę nie zasługują, tylko na długotrwałe lecenie na oddziale zamkniętym. Ewentualnie na ostry masaż lagami.
Rabbi komisarz CCCP2020.02.3 18:17
Przyszły prezydent RP gołymi nogami depce w gównach i rozdeptuje żywe raki ... https://www.youtube.com/watch?v=VmIsFiwqRjI
Zibi2020.02.3 18:14
a co zboczeniec może mądrzejszego powiedzieć. Przecież to jest kandydat polactwa (czytaj głupawego lewactwa). polactwo najlepiej wie gdzie politycy powinni chodzić
zenio2020.02.3 22:01
Zaraz zaraz, to przypadkiem tego głupiego lewactwa kadydatką na prezia nie była wasza chorągiewka Ogórek, którą tak wielbicie?Jesteście intelektualnie żałośni, wstyd,że mieszkam z takimi durniami w jednym kraju. Uprzedzę twoją żałosną uwagę, nie, nie wyprowadzę się jak mi się nie podoba, to mój kraj, a takie durnie jak ty mi go nie zohydzą.
satyr2020.02.4 8:35
Głupie lewactwo? Z suchych danych i statystyk wynika,że im niższe wykształcenie tym większe poparcie dla pis. To chyba daje coś do myślenia, ale zapewne nie tobie głupi prawaku.
Urszula2020.02.3 18:13
Biedroń założył nowe stowarzyszenie, mianowicie „Związek Miłośników Odbytu” !!! Już w pierwszym dniu zgłosił się kandydat na członka ! Ten kandydat nazywa się Śmiszek .
Pracownik2020.02.3 18:16
Akurat o odbytach zawsze najwięcej do powiedzenia mają prawaccy troglodyci.
taro2020.02.3 19:01
akurat to ty sie mylisz, odbytami to sie bawili komunisci , wpychajac w nie nogi od krzesel na przesluchaniach.
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.3 18:17
Oj Urszulko chodzą ci po główce męskie pupcie oj chodzą. Napisz jeszcze jakie gejowskie pornole ostatnio oglądałaś? :)
Urszula2020.02.3 18:47
Do mnie, kotku, piszesz czy do tego podszywacza. Jakby kto pytał to jest to osobnik płci męskiej choć z mężczyzny to ma tylko spodnie. Oj, chodzą mu po głowie męskie pupcie chodzą. Wśród prawackich troglodytów są też kochający inaczej, jak widać. :D
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.4 11:19
Wiem wiem zapomniałem napisać "Urszulko". Wszyscy wiemy, że to stuknięty słowiczek :)
adolf h2020.02.3 18:08
Klejnot Nilu! Adolf „Adi“ Hütter ist ein österreichischer Fußballtrainer und ehemaliger -spieler. Seit 2018 ist er Cheftrainer von Eintracht Frankfurt. Jeśli pan będzie chciał to przetłumaczę , masz chorą wyobraźnię!!
Klejnot Nilu2020.02.3 18:12
Tak, tak, oczywiście.
Mejer2020.02.3 18:03
Biedroń to może zostać prezydentem pana Śmieszka :D
Marycha2020.02.3 23:43
Wszystkie łapki w górę,bo to święta prawda...
Toni 2020.02.3 18:01
Biedroń ma uszkodzony mózg kiedyś lekarze mówili prawdę,że tacy zboczeńcy jak on to są chorzy ludzie i można to leczyć.Tylko jednym głosem polityków przegłosowali,że to jest normalne.To nie jest normalne tak samo jak jego zachowanie.Już samo to,że pobił swoją matkę, az trafiła do szpitala jest dowodem,że on jest chory i bez uczuć.
lady chapel2020.02.3 17:59
Powiedzial prawde
Iza2020.02.3 17:58
Gdzie tutaj drwina z wiary? Czy odniósł się do Boga, Chrystusa? Nie, wyraził swój sprzeciw wobec fanatycznego manifestowania katolicyzmu i braku działań rządu w sferze ochrony zdrowia.
Marycha2020.02.3 23:40
Powtarzasz te bzdurne słowa za tym chorym czlłowieczkiem o fanatycznym katolicyźmie i nie rozumiesz że polityk też człowiek ,wierzy w Boga i kocha Go,i że modli się za naszą ojczyznę i za nas wszystkich Polaków i za was też matoły,..Ale wy tego nie rozumiecie bo macie w d.....,innych,najlepiej żeby politycy nie wychodzili z sejmu i robili to co wy chcecie..
JS2020.02.3 17:56
I to ma być prezydent wszystkich Polaków ? Broń nas Boże przed takim prezydentem a my módlmy się za takich ludzi, bo jeżeli nie będziemy to zostaniemy wydani a właściwe nasze przyszłe, młode pokolenia zostaną wydane szatanowi a nasze, wasze dzieci, wnuki, wnuczki zwrócą się przeciwko nam ! Króluj nam Chryste Pozdrawiam
BOGAnieMA2020.02.3 17:58
Prosze sie zgłosić na leczenie psychiatryczne!!!
Toni 2020.02.3 18:03
Rozumu też nie ma u ciebie.
taro2020.02.3 18:57
nie moze sie zglosic, bo ty zajales juz te gumowa cele.
Niejestemrobotem2020.02.3 19:19
A który prezydent był prezydentem wszystkich Polaków? Jesteśmy podzieleni, mniej więcej po równo. I nikt nie próbuję tego zmienić, tylko nasila podziały.
BOGAnieMA2020.02.3 17:55
I ma racje! Pasibrzuchy kościelne grzeją tyłki w złotych pałacach a naród umiera na zupełnie wyleczalne choroby. Precz z KK! Zerwać konkordat!!!
Polak Ateista Dumny Gej 2020.02.3 18:06
ale -zboków i debil --bardzo dużo --prawda -----baranie
taro2020.02.3 18:56
przeciez twoja wiara jest czerwona i swiecona woda tobie nie pomoze. Zglos sie do czerwonych, niech sierpem przejada ci po karczychu i mlotem doloza, to zaraz wyzdrowiejesz.
asia2020.02.3 20:55
To tylko twoje zdanie a, moje że jest Bóg istnieje , do reszty bełkotu trudno się odnieść
zenio2020.02.3 21:59
Udowodnij,że bóg istnieje. Niech zgadnę, trzeba ślepo wierzyć, bo tak ci czarni powiedzieli. No cóż, intelektem nie tryskasz.
Jorgus2020.02.4 2:44
PSYCHOL
Edek2020.02.4 16:20
tylko spisz testament a w nim zapis, żeby Twój pochówek był bez księdza bez mszy pogrzebowej a pochówek niekoniecznie na cmentarzu , bo tam możesz leżeć obok katolików i będziesz się źle z tym czuł .
adolf h2020.02.3 17:49
Półgłup zboczony.
Klejnot Nilu2020.02.3 17:52
Jeżeli Biedronia nazywasz półgłupem, to jak nazwiesz kogoś, kto w kraju tak zmasakrowanym przez IIWŚ, pisze pod pseudonimem "adolf h"?
adolf h2020.02.3 18:06
Adolf „Adi“ Hütter ist ein österreichischer Fußballtrainer und ehemaliger -spieler. Seit 2018 ist er Cheftrainer von Eintracht Frankfurt. Jeśli pan będzie chciał to przetłumaczę , masz chorą wyobraźnię!!
Polak Ateista Dumny Gej 2020.02.3 18:08
---należy go nazywać tylko pedałem zboczeńcem i zwyrodnialcem ---pasuje do tego JUHA
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.3 18:18
uważaj podróbko bo zaraz ci żyłka pęknie :)
Gejanty w Twoim 2020.02.4 10:53
Prawidłowa Trójhierarchia Piekielna to: Lucyfer, Belzebub, Szatan (z wielkiej litery). Nie podszywaj się pod Najwyższego Antyteistę, demonku!
zenio2020.02.3 21:57
Nie musisz się chwalić jak na ciebie rodzina mówi.
tomasz2020.02.4 7:59
Masz rację nie tylko to co powiedziałeś ale dodałbym jeszcze debil kretyn imbecyl matołectwo i idiotyzm. to w całości powinno zamknąć wiedzę o jego poziomie intelektualnym. Poza tym nie martw się on i jego męska kochanka skończą w piekle. Jak każdy kto ma inną orientację wykolejoną. Małżeństwo to kobieta i mężczyzna . A więc Biedroń witamy w piekle u Belzebuba.
Pracownik2020.02.3 17:40
Czy to są drwiny z wiary, czy raczej z będącego bez przerwy na klęczkach, rządu tego podobno, „świeckiego państwa”?
T2020.02.3 17:43
Na klęczkach to rzad jest ale przed Chabad Lubawicz.
Jorgus2020.02.4 2:42
DOŚĆ ZE PEDAL TO JESZCZE CHAM.
satyr2020.02.4 8:31
Lepiej być pedałem niż intelektualnie upośledzonym debilem siedzącym na zasiłku i pasożytującym na społeczeństwie tak jak ty, co nie?