04.07.20, 15:54Fot. via: Pixabay

Środowiska LGBT za Trzaskowskim

Lewica nie ustaje we wspieraniu starań Trzaskowskiego o prezydenturę. Na stronie wspieranego przez Sorosa lewicowego portalu „Krytyki Politycznej” ukazał się artykuł „Jestem LGBT i zagłosuję na Rafała Trzaskowskiego” autorstwa Marcina Bogusławskiego, w której osoba LGBT zadeklarowała, że „jako osoba LGBT, przeciw której Andrzej Duda nie tylko się wypowiada, ale i podejmuje inicjatywy ustawodawcze, włącznie z chęcią zmiany konstytucji – zagłosuję na Rafała Trzaskowskiego. I do takiej decyzji chciałbym przekonać wszystkie czytelniczki i czytelników KP”.

Według autora tekstu umożliwiając wygraną Dudzie, można doprowadzić „do wygrania innej rewolucji – silnie prawicowo-konserwatywnej, która nie tylko ułoży nam życie w sypialni, zdefiniuje, kto jest Polakiem, nie zrezygnuje ze wspierania zjawisk dalekich od autentycznej solidarności społecznej”.

Na lewicowym portalu osoba LGBT zachęca do poparcia Trzaskowskiego z racji inicjatywy „ustawodawczej podjętej przez Dudę, której celem jest zmiana prawa oświatowego, tak by działalność każdej organizacji czy stowarzyszenia [...] wymagało zgody rodziców, którzy – co PiS et consortes powtarzają jak mantrę – mają prawo wychowywać dzieci w swoim światopoglądzie”.

Wygrana Trzaskowskiego jest też, zdaniem osoby LGBT, w interesie lewicy. Autor tekstu wierzy „w konsekwentne zmiany, krok po kroku. Te potrzebują również skutecznej reprezentacji lewicy, w jej różnorodności. Domknięcie systemu monowładzy wyklucza w moim poczuciu taką rolę lewicy. Wyłom w systemie, choćby dzięki polaryzacji na linii rząd i większość parlamentarna – prezydent pozwala na podjęcie społecznych działań, by miejsce dla lewicy gruntować i wzmacniać. Jeśli stanie się politycznie ważną siłą, jeśli będzie się z nią musiał liczyć rząd, a jeśli kolejne wybory parlamentarne przyniosą pozytywną zmianę, to prezydentura Trzaskowskiego nie będzie czymś strasznym”.

Autor tekstu kończąc swój tekst, zadeklarował -„jestem osobą LGBT i zagłosuję na Trzaskowskiego. Nie dlatego, że to „moja bajka”. Także nie dlatego, że nie mierzi mnie ta gra wyborcza z Konfederacją. Mierzi bardzo mocno. Zagłosuję na Trzaskowskiego, dlatego że zmusza mnie do tego PiS. […] również jako osoba LGBT, przeciw której Andrzej Duda nie tylko się wypowiada, ale i podejmuje inicjatywy ustawodawcze, włącznie z chęcią zmiany konstytucji – zagłosuję na Rafała Trzaskowskiego. I do takiej decyzji chciałbym przekonać wszystkie czytelniczki i czytelników KP”.

Jan Bodkaowski

Komentarze

Jan Radziszewski2020.07.6 16:43
Biedni LGBT owcy wraz z fanem swoim Trzaskowskim - bo nie dalej jak za 3 lata i 3- m.ce radośnie w PIEKLE BUDIET podskakiwać w rytm muzyki pełnej fałszu tj. piekielnej
insza inszość2020.07.5 13:42
To ci dopiero niespodzianka. Trudno, żeby środowiska LGBT nie poparły homoseksualisty Trzaskowskiego.
Głowa do góry!2020.07.5 2:51
Brązowe paznokcie - ciekawe dlaczego brązowe?
moly2020.07.4 21:43
A mysleliscie ze bedzie za Duda??? haha Oraz srodowiska: akademickie, artystyczne i wielkomiejskie
Darek2020.07.4 19:21
Na szczęście pedofile są za Dudą. Jaki p-rezydent taki elektorat.
Jan Radziszewski2020.07.6 16:46
Dareczku nie ma większych pedofili niż żydzi nawet w nakazach Talmudu jest on im nakazany jakbyś nie wiedział + Co rodzynki diabła myślicie, że żydzi to jedyni sprawiedliwi i w tym względzie zachowują się inaczej tzn zgodnie normami obyczajowymi ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.)
tylko im dać dzieci na "wychowanie"2020.07.4 17:09
The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano ponad 4 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - prawie 100% pedofilia pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał najmniejszej skruchy. Inaczej mówiąc, są pozbawieni wszelkiej ludzkiej empatii wobec swych ofiar.
AAAtomek2020.07.4 17:36
Poproszę o konkretny artykuł! Chętnie poczytam.
masz link2020.07.4 17:56
https://www.amazon.com/Realistic-Silicone-Suction-Personal-M%C3%A1ssager/dp/B085F13NT1/ref=sr_1_9?dchild=1&keywords=dildos&qid=1593878160&sr=8-9
Ewa2020.07.5 15:27
A zajrzyjcie do Wikipedii, kim jest autor z tego linku. Nic dziwnego, że łże jak PiS.
as2020.07.4 16:55
POLAKU PATRIOTO ZOBACZ SPOT „RAFAŁ NIE KŁAM” https://www.youtube.com/watch?v=bC87YYvxCVk PRZEKAŹ DALEJ INNYM POLAKOM !!!!!! DZIAŁAJ, BY NIE ŻAŁOWAĆ.
abcd2020.07.4 16:30
Homoseksualizm jest zupełnie inny niż heteroseksualizm. Heteroseksualizm opisuje sposób w jaki wszystkie istoty ludzkie są zaprojektowane – do funkcjonowania jako kompatybilni partnerzy przeciwnych płci. Homoseksualizm mógłby być uważany za równoważny jedynie wtedy, gdyby był umocowany w podobnym fizjologicznym projekcie. Nawet gdy osoba angażuje się w czyny homoseksualne, to w niezmienny i właściwy sobie sposób pozostaje ona osobą heteroseksualną, bowiem nadal może płodzić lub rodzić dzieci w zgodzie z tym pierwotnym projektem. Orientacja seksualna jest tylko modelem teoretycznym, który pozwala udawać, że seksualność jest subiektywnym stanem umysłu, a nie obiektywną rzeczywistością fizyczną. Dlatego małżeństwo jest zamknięte i niedostępne dla homoseksualistów. Jest to instytucja przeznaczona do ochrony i wzmacniania rodziny, która jest podstawowym elementem prokreacyjnego i heteroseksualnego projektu, w którym wszyscy uczestniczymy. (Scott Lively, Redeeming the Rainbow) https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
uposledzony trzaskowski2020.07.4 16:25
teczowe fekalia za wislanymi fekaliami....DUDA TO POLSKA ….trzaskowski ..tusk....nitras…grodzki ..budka z wodoglowiem to poniemiecko ubeckie fekalia …pospolite odpady do utylizacji…fack germans
Jerzy2020.07.4 16:14
co w tym dziwnego? bydło nazistowskie popiera bydło nazistowskie... zresztą kogo mają popierać??? zastępca czaskowskiego to pedofil czyli najwyższy stopień rozwoju w ideologii LGBT...
Maria Błaszczyk2020.07.4 16:13
Pan bezrobotny redaktor udaje głupszego niż jest. Ten tekst jest skutkiem tego, że środowiska LGBT+ właśnie w dużej części nie chcą zagłosować na homofobicznego pana Trzaskowskiego. Homofobia PO sprawiła, że wiele z tych osób - część po niewprowadzeniu związków partnerskich, gdy PO mogła to zrobić, część po kolejnych POwskich ściemach, część po homofobicznych wypowiedziach ona Trzaskowskiego - deklaruje, że nigdy na nikogo z tej formacji nie zagłosuje. Ja osobiście zgadzam się z autorem tego tekstu - pan Trzaskowski po pierwsze jednak jest demokratą, co jest dla mnie wartością samą w sobie, bo ja sobie demokrację cenię. A po drugie, jego homofobia nie ma w sobie takiego nienawistnego rysu, on nie chce krzywdy tych ludzi, jego proby zadbania o dzieci LGBT w szkołach była tego wyraźnym dowodem, po prostu brakuje mu jakoś wrażliwości. Oczywiście, wolałabym kandydata lewicowego, o poglądach równościowych - no ale takiego do wyboru nie mamy.
"Pan bezrobotny redaktor..."2020.07.4 16:53
Garkotłuk daje głos... Żadnych "linków' po ynglysz?
Maria Błaszczyk2020.07.4 18:19
A spróbujesz coś na temat? Wiem, że to trudne, ale jak się bardzo postarasz, to może się uda. Bo wiesz, tak to trochę śmiesznie wychodzi, jak po chamsku i nie na temat wymyślasz ludziom od "garkotłuków".
Jan Radziszewski2020.07.6 16:49
Mrysienko - uspokój się bo złość piękności szkodzi " +++Co rodzynki diabła myślicie, że żydzi to jedyni sprawiedliwi i w tym względzie zachowują się inaczej tzn zgodnie normami obyczajowymi ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.)
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.4 16:00
bodakowski katolski przygłupie! Katechizm Kościoła Katolickiego mówi jasno jak katolicy powinni się odnosić do osób homoseksualnych! KKK 2358: Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi trudne doświadczenie. Powinno się traktować te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i – jeśli są chrześcijanami – do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji.