Wynik spotkania już w 5. minucie otworzył Piotr Zieliński po zagraniu Kacpra Urbańskiego. Mimo ofensywnej, odważnej gry podopiecznych Michała Probierza, już w 18. minucie gościom udało się wyrównać wynik. Poszli za ciosem i w 26. minucie reprezentacja Polski przegrywała 1:3. Polacy nie odpuścili i zakończyli drugą połowę golem zdobytym przez Nicolę Zalewskiego.

W 68. minucie, niedługo po wejściu na murawę Robert Lewandowski idealnie wycofał do Sebastiana Szymańskiego, który strzelając z dystansu wywalczył wyrównanie. W 76. minucie meczu bramkarz gości fatalnie sfaulował naszego kapitana, co skończyło się dla Chorwata czerwoną kartką. Chorwaci kończyli spotkanie w osłabionym składzie, ale Biało-Czerwonym nie udało się już objąć prowadzenia.