10.07.20, 16:21Fot. screenshot - Twitter (Adam Andruszkiewicz)

Dr Aondo-Akaa: Wybieram Dudę, bo wspiera osoby z niepełnosprawnością

Politycy Koalicji Obywatelskiej, razem ze swoim kandydatem na prezydenta, mówią wiele pięknych słów o równości i wspieraniu Polaków ze wszystkich grup społecznych. Przy wyborze prezydenta, co powołując się na Arystotelesa, podkreślili ostatnio w swoim Liście otwartym przedstawiciele środowisk lekarskich, ważniejsze od słów są jednak czyny. Widzi to też dr Bawer Aondo-Akaa, który deklaruje, że zagłosuje na prezydenta Andrzeja Dudę m.in. dlatego, że to on dba o potrzeby osób z niepełnosprawnością.

Ikona ruchu wolnościowego, dr Bawer Aondo-Akaa nagrał film, w którym deklaruje swoje poparcie dla ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy:

- „W drugiej turze wyborów prezydenckich oddam głos na prezydenta naszej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, doktora Andrzeja Dudę, ponieważ myślę, że pan prezydent Andrzej Duda wspiera osoby z niepełnosprawnością przed obcą nam ideologią taką, jak neobolszewizm i ideologia gender” – mówi.

- „Jest dużo lepszym wyborem niż prezydent Warszawy, doktor Rafał Trzaskowski, który popiera tzw. marsze równości, czy deprawację dzieci w szkołach poprzez edukację seksualną” – dodaje.

kak/Twitter

Komentarze

Foster2020.07.10 19:52
a co ma powiedzieć ?
Polak2020.07.10 19:35
Tak, cykor Adrianek i reszta pisowskiej mafii "wspierają" osoby niepełnosprawne - tak samo jak "wspierają "przedsiębiorców, pielęgniarki i górników: wzywaniem policji, gumowymi kulami i pałowaniem. Ale pisowskim płatnym trollom wydaje się że ludzie już nie pamiętają niczego z ostatnich pięciu lat.
Piotr Nowak 🖐🏻2020.07.10 17:56
Jasne! Nie ma jak się wypiąć na niepełnosprawnych, potem znaleźć sobie jednego ulubieńca i krzyczeć że "ach jak my bardzo pomagamy". Kpina
Suweren2020.07.10 17:31
Dobre sobie. A tysiące świadczeń w myśl nowych przepisów poodbierane.
trzaskowski to niemiecka kurevvka2020.07.10 16:55
..piekna nasza Polska cala ..bez fekali i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA BEZ FEKALI I RAFALA
UWAGA - KREMLOWSKI PROWOKATOR!2020.07.10 16:47
𝐖𝐀𝐋𝐓𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀! 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐑𝐎𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐀 - 𝐒𝐈𝐀𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐀𝐎𝐒𝐔 !
Walter rabin jehowy Kremla2020.07.10 16:48
𝐖𝐀𝐋𝐓𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖)! 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐑𝐎𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐀 - 𝐒𝐈𝐀𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐀𝐎𝐒𝐔!
Walter2020.07.10 16:38
Podsumowanie działalności Andrzeja Dudy. Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące artykuły: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Jego prezydentura kosztowała budżet państwa ponad 880 mln zł. Skrytykował Unię Europejską za promowanie żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. W 2012 roku podpisał projekt ustawy przewidujący 2 lata więzienia za in vitro. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na stanowisko Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał 2 mld zł przeznaczyć na dotowanie z budżetu państwa telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Chciał przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych w dniu 10 maja 2020 r., które byłyby bardzo łatwe do sfałszowania. Powiedział, że jest przeciwnikiem wszelkich szczepień obowiązkowych. Bał się debaty z Rafałem Trzaskowskim w TVN, dlatego nie zgodził się na nią. Czy chcecie kontynuacji takiej prezydentury?
buraczny wytloku ...2020.07.10 16:57
twoja matka puscila sie wiecej niz osiem razy z ubowcami..
ktoś2020.07.10 20:02
A ty to teraz przezywasz bo nie puścili cię koledzy na dziewiątego ? Czy o co kaman.